Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A popsilyuk körül lehet...

A popsilyuk körül lehet szőrtelenítő krémet használni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A gyantát meg lehet magadnak csinalni ott hátul? Vagy inkabb kozmetikus?


Fiatal vagyok meg de eros szőrzetű es nem tudom anyukam mit reagalna ha ele allnek ezzel. Illetve a kozmetikus megcsinalná nekem?

2020. jún. 25. 14:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Es a klasszikus modszert, a borotvat mar probaltad hatul?
2020. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen csak azzal az a baj hogy borzasztóan szúr mikor nő vissza es eléggé nem kellemes
2020. jún. 25. 15:45
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Elsz mar amugy aktiv nemi eletet? Mert ha nem nagyon, vagy csak ritkan elvetve van szex, akkor szerintem nem is kell ott borotvalni. Ha meg tudod hogy lehet leaz sex, akkor neha neha leborotvalod, azt a par alkalmat kibirod ugy. De mond meg milyen gyakran van sex. Ha sok van, az mas akkor.
2020. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Meg szűz vagyok csak van egy fiu akivel alakul valami es hat ezert gondolnám hogy kellene. De egyebkent análba nem szeretném egy darabig ha el is jutunk odáig.
2020. jún. 25. 17:08
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Felesleges ezen aggódni, ha normálisan áll hozzá, akkor nem fogja zavarni a szőr.
2020. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
5 vagyok. Ha szuz vagy, akkor szerintem teljesen felesleges leborotvalnod, vagy mas modszerrel szortelenitened a popsid. Leszeded a puncidrol ha akarod, az boven eleg. Ugy is csak ott fog nyalni, dugni. Azzal fog foglalkozni. Es ha lesz is szor a popsidon, nem fog vele foglalkozni. Ott lesz elotte egy punci, ami biztos hogy kellenomi fog nemi. Nem fogja erdekelni, hogy szorosebb (vahy akar erosen szoros is) a popsid. Nem kell ezzel foglalkozni extran. Sot, semennyire.
2020. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát szerintem eléggé kiábrándító,ha szex közben,pl kutyapózban,bepucsítva vagy,és egy nagy dzsungel tárul elé 😂

Egyébként csak eleinte szúr ha borotválod,majd megszokod.

Na meg,nem mindegy,h hogy van eltávolítva a ször? Így is-úgy is vissza nő,tehát szúrni fog🤔

24/L

2020. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha elmész kozmetikushoz, és legyantáztatod. Ha látják, hogy nagyon fiatal vagy, akkor szoktak kérni szülői beleegyezést is, de szerintem ebben nincs semmi fura. Ha anyukád nem túl konzervatív, akkor meg fogja engedni.


Sokkal inkább a gyanta, mint a szőrtelenítő krém. Az utóbbi egy vegyi anyag, úgy működik, hogy felmarja a szőrszálakat, és amúgy ugyanezt teszi a bőrrel is. A puncink bőre pedig ugye nagyon érzékeny, vékony, lehet, h kémiai égést okoznál ott magadnak a szőrtelenítő krémmel. Az otthoni intim gyantázást sem javaslom, mert ha magadnak csinálod, akkor nagyon fáj, és kárt is tehetsz magadban.


Szóval csak bátran, szerintem mondd meg anyudnak, hogy szőrteleníteni szeeretnél. Úgy kell kérni a kozmetikusnál, hogy teljes/figurális intim gyanta+fenék belső ív.

2020. jún. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!