Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18+ Veet szőrtelenítő krém...

18+ Veet szőrtelenítő krém után normális ilyen bőrreakció?

Figyelt kérdés

Korábban sosem használtam semmilyen szőrtelenítő krémet, de most vettem egyet a Veet érzékeny bőrre való tubusos krémjét. Tudtam hogy hol nem lehet használni, de azt olvastam ha időben leszedem nem lesz probléma. Felkentem a herezacskóimra és 7 percig hagytam hatni majd a spatulával megpróbáltam eltávolítani. Enyhe égető érzés mellett piros foltok jelentek meg a szőrszálak helyén úgyhogy abbahagytam. Végül lemostam a krémet, kézzel leszedtem a szőrszálak és hideg vizzel leöblítettem.


Más tapasztalt már ilyet? Lehet további probléma belőle?


Köszönöm a normális válaszokat



2020. máj. 26. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Jajj. Nem lehet intim részre használni! Máskor ne csináld!
2020. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A herezacskódon nagyon vékony és érzékeny a bőr.

A krémnek van egy hatóideje, a lényege, hogy leégeti ezidő alatt a szőrt. Namármost, egy vékony bőrfelületen is kell neki idő, hogy hasson, de lehet, hogy ez az idő már a bőrnek is irritációt okoz közben.


Ezért nem ajánlott ott ilyen krémeket használni... mert a hatóidő már bőrirritációt okoz. Az érzékeny bőrre való Veet krém azt jelenti ha valakinek mondjuk a lába nem bírja a szőrtelenítéseket, vagy ha a hónaljnál próbálja valaki.


Valószínűleg egyébként csak nagyon fog fájni egy ideig, és még hozzáérni se fogsz tudni, nemhogy normálisan megmosni. Ennek ellenére figyelj a higiéniára, nagy bajon nem valószínű, hogy lesz. Valamint hidratáld is.


De többször ne próbáld. Hosszú távon nagyon tönkre tudná tenni a bőröd ott.

2020. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rá van írva a csomagolásra, hogy nem szabad intim területen használni. Még szerencse, hogy nem okozott erősebb alergiás reakciót. A helyedben inkább más szőrtelenítési módszert keresnék.
2020. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm a választ!😊

2020. máj. 27. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!