Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós szőrtelenítés? Tapaszta...

Tartós szőrtelenítés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nő létemre szinte szakállam van. Ráadasul egy csomó szőr benő ezért sosem tudom szépen kiszedni. Írták sokan a gyantát, csipeszt minden módszert próbáltam és igen számtalanszor jártam orvosnál is akik megállapították, hogy semmi hormonális zavarom nincs. Írjátok le kérlek a tapasztalataitokat, mert már semmi élet kedvem emiatt, h más lány készülődése smink haj stb nekem a szakáll eltávolítással kezdődik☹️ Olvastam már róla viszont félek, h (mivel azt írják borotválni kell a felületet) emiatt megerősödik. Esetleg otthoni gép? Philips Lumea? Kérlek segítsetek!! Köszi!!!

2020. jún. 29. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a hónaljammal járok lézeresre, nagyon meg vagyok vele elégedve. 5 alkalmon vagyok túl, és már nem is kell nézegetnem, hogy borotváljam-e, mert már alig nő valami.

Ha viszont otthoni IPL-t veszel, arra ne sajnáld a pénzt. Én elkövettem azt a hibát, hogy egy olcsó készüléket vettem a karom és a lábam kezelésére. A karomon korrekt az eredmény, de a lábamon, ahol erősebb a szőr, alig látszik valami javulás fél év kezelés után. Úgyhogy ha újrakezdeném, Lumeát vennék, azt mindenki nagyon dicséri.

2020. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Philips Lumea-t használok, egy elég régi verziót, kb 8 éve vettem. Nekem a lábaimon és karjaimon nagyon nagyon jól működik, imádom.

A hónaljamon kevésbé működik jól, bár ott eléggé alacsony fokozaton használom mert nekem ott fáj, gondolom ez a probléma...

Arcon még nem próbáltam, mert anno nem volt erre szükség. Most fogom elkezdeni használni, mert az utóbbi időben nekem is az államon erősebb szálak jönnek, és nagyon zavar. Tehát erről max ősszel tudok majd véleményt mondani, hogy arcon mennyire működik nekem.

(Világos bőröm, sötét szőröm van.)

2020. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!