Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi igaz ebből a hajmasszáz...

Mennyi igaz ebből a hajmasszázsos hajnövesztős módszerból? Valakinek bevált? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nemrégiben hallottam, erről a hajnövesztési praktikáról, hogy az ágyon fekte masszírozzák a fejbőrüket az emberek 5-10 percig, és attól állítólag gyorsabban nő a haj. Aki kipróbálta:

Bevált?

Ha igen, hány centit nőtt kb a hajad?

Mennyi idő alatt?

Hogy csináltad?

Köszönöm a válaszokat! :)


Elősször ezt a videót láttam, majd utánna olvastam: [link]



2020. jún. 30. 03:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért. Fáradt vagyok.
2020. jún. 30. 03:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan jelent valamit. Serkenti a vérkeringést a fejbőrben. De önmagában ez sem ér sokat. Ha napi szinten csinálod és megvan a rendes hajápolás, akkor biztos jót tesz. Én heti 2x csinálom, mikor hajatmosok. Olyan 1,5 cm-t nő havonta. Ez sem számít kevésnek,sőt.Ennél többet sehogy nem nő a haj havonta.
2020. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Ha kicsit belegondolsz, ennek annyi van a hátterében, hogy a masszázs serkenti a vérkeringést, ezért több oxigéndús/tápanyagban dús vér kerül a területre. Biztos segíti a hajnövesztést, de nem biztos, hogy olyan drasztikusan, hogy megérje neked a napi 10 perc + azt is figyelembe kell venni, hogy a masszázstól garantáltan gyorsabban fog zsírosodni a hajad, akár már 3. nap is nézhet ki úgy, mintha 1 hete nem mostad volna...
2020. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!