Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » V an valakinek bevált tippje...

V an valakinek bevált tippje a száraz,száraz, fénytelen hullámos/göndör haj kezelésére?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg festett akkor semmi. Azt le kell noveszteni. Ha ez nem all fenn,akkor kokuszolajpakolas. Dm 2500 ft korul van bio extraszuz. Vagy argan olaj,de az olyan draga,hogy inkabb ne is ajanlom
2020. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja es felejtsd el a habzo divatos samponokat
2020. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a szulfátos (és szilikonos) termékeket! Az olajos pakolások segítenek hidratálni. Ja és ne vasald, ha nem muszáj ne hajszárítózz, vagy csak a leghűvösebb fokozaton
2020. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon törött,fénytelen és hullámos hajam volt évek óta, sajnos a hajvasaló tönkretette teljesen.

4-5 hónapja rendeltem az oriflame-ből avokádóolajat, 1000 ft volt. Amióta azt használom, sokkal szebb, minimálisan törött és egyenes a hajam,már a hajvasalót is elhagytam, így nőtt is sokat.


22L

2020. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolso. Azob ne csodálkozz majd ha egyszer elhagyod "azt a csodaszert" utan pokol lesz kezelned a hajad. Fentebb leirtam miert. Ha nem akarod h orokre csak ezektol a lencektol legyen szep nagyon gyorsan elhagynam a helyedben. Persze nem szoltam, ha abszolut naturkozmetikumrol van szo!! Csak en meg olyan avon, es oriflem meg tatsainal meg nem lattam.(csak egy jo tanacs.. nem kodekedek)
2020. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget! 😊
2020. jún. 12. 18:29
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen érdemes lenne belépned Facebookon a Magyar göndör közösség nevű csoportba és olvasgatni a Göndörkacaj nevű weboldalt. Nagyon hasznos, a curly girl method nevű göndör hajra kitalált ápolási technikáról van bennük szó.


Egyébként éjszakára jó, ha kendőt kötsz a fejedre vagy "ananászba" kötöd a hajadat és szatén párnahuzatot használszy nekem pl. az előbbi jobban bevált.


Kendős megoldás:


A kendőnek is elvileg szaténnak kellene lenni, de én már mindenféle anyaggal kipróbáltam és az összes ugyanúgy működött.


1.A kendőt, hogyha négyzet alakú, akkor háromszöggé hajtod.

2.A háromszög alapjának a közepét a tarkódra szorítod, a két szemközti sarkát a homlokodnál megcsomózod

3.keletkezni fog egy háromszög alakú rész, azalá gyömöszöld be a hajadat

4.a háromszög csúcsát tekerd össze és dugd be a homlokodnál megkötözött rész alá, így nem fog leesni.


Ananász :


Nagyon magasan fogd fel a hajadat, úgy, hogy amikor lefekszel, akkor ne feküdj rá!

Semmiképpen ne szorítsd meg a hajgumit, csak lazán. A szatén párnahuzaton csúszkálni fog a hajad, így kevésbé tudod elaludni.

Ez kevésbé hatásos nekem.

Remélem, hogy tudtam segíteni! : -)

2020. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!