Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek fodrászhoz, mert elég csúnya a hajam vége. (hátam középéig ér a hajam, és eléggé vékonyszálú).

Töredezett, száraz stb.. Viszont szeretnék valamelyest " újítani " a hajamon, és így a megjelenésemen is.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek meg tudja valami másmilyen fazonra csinálni úgy a hajam, hogy fültől lefele eléggé töredezett? Vagy tud vele valamit kezdeni?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy tudnátok mutatni olyan frizurákat, amik szerintetek jól néznek ki?



17 l



2020. júl. 1. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek... az egész töredezett résztől meg akarsz válni, és rövid, kábé fülig érő frizurákat ajánljunk? Mert egyébként ezt támogatom, én is tavaly váltottam egy nagyot (derékig érőből váll fölé érőig), és már a mellemig visszanött).
2020. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oh, bocsánat. Lehet kicsit zavarosan fogalmaztam.

Az a lényege, hogy én nagyon sokat nem szeretnék vágatni a hajamból, maximum 1 centit, mert nagyon örülök, hogy ekkorára megnőtt, csak tartok tőle hogy ő meg sokat akar vágatni a hajamból, mondván, hogy muszáj levágni a töredezett részt.

Igazából az a kérdésem, hogy úgy is tud - e valamilyen szebb frizurát csinálni, hogy ilyen csúnyácska a hajam vége?

Hosszú hajra keresek frizurákat egyébként :)

A rövid haj nekem borzasztóan áll :/

2020. júl. 1. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A roncsolódott hajat sajnos csak látszatra lehet kezelni, következő hajmosás után ismét látszódnak a töredezett hajvégek, dehidratáltság, sprődség. Gondolok itt szilikonos termékekre, hajpakolásra, keratinos hajegyenesítésre. Ezek nem fognak csodát tenni a hajaddal.


Én inkább azt mondom, hogy próbálj egészséges hajat növeszteni. Fogyassz sok zöldséget, gyümölcsöt, Kovaföld kapszulát (kedvenc hajnövesztőm), vagy egyéb hajvitamint.

2020. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!


Igazából nem is értem hogyan lett ilyen a hajam:/

Legtöbbször lazán be van fonva.. Sok zöldséget, gyümölcsöt eszek, mivel vegetáriánus vagyok. Hajpakolásokat nem használok, és mindig megnézem, hogy mit tartalmaz a sampon, mármint hogy nincsenek benne olyan rossz cuccok, mint pl a szilikon..

Hát mindegy. Ez van:/

2020. júl. 1. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Eszel elég fehérjét?
2020. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen
2020. júl. 1. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

És balzsamot használsz? Ha pakolást nem,az feltétlenül baj,de ha csak sampont az viszont eléggé. A sampon megnyitja a kutikulákat azthiszem(de nem biztos hogy azt,nem pontosan emlékszem) és a balzsam pedig lezárja. Szóval elvileg mindig kellene használni sampon után.

Nekem személy szerint a banános hair food nagyon bevált:) ilyen sampont és pakolást használok(de van balzsamban is),látványosan sokat nőtt a hajam tőle,pedig vasalom és szőkére van festve.

Plusz igyál sok vizet,az is nagyon fontos

2020. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!