Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hámlasztótól tele lehetek...

Hámlasztótól tele lehetek másnap pattanással?

Figyelt kérdés

Ezt használtam tegnap este:


[link]


Ma reggelre tele lettem, egyrésze megvolt mitesszerként, most begyulladt. Meg lettek újak is... Nagyon durván hámlaszt, és éjszaka is be kellett kennem, mert feszült. Vagy az arckrém, az Nivea Makeup starter volt. Mert mást most nem szív be a bőröm. De attól nem szoktam ilyen lenni. Vagy ki tudja.


2020. júl. 3. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ettől simán. Bőrgyógyász javasolta tini koromban ennek a márkának a termékeit, soha semmi mástól ilyen ocsmány allergiás reakciót nem tapasztaltam. Ezzel nem vagyok egyedül.
2020. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem eléggé érzékeny a bőröm, dezodort is csak meghatározott márkát használhatok. Elég sok terméknél kijött az allergiás reakció...


Szerinted tegyek még egy próbát?

2020. júl. 3. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát,esetleg még 1-2 alkalommal tehetsz. Én inkább odaadtam egy barátnőmnek. Sajnos drágák ezek a cuccok, de nekem csak bajt csinált. Nem mertem elhasználni mindet.
2020. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!