Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen bevált...

Pattanások ellen bevált "módszer" de nehéz kibírni?

Figyelt kérdés

Igaza volt a bőrdokimnak, ha jobban oda figyelek mit eszek, sokkal szebb az arcom.


Van hogy dietazok egy hétig és egy pattanásom se lesz kb.


Múltkor nagyon sok zsíros ételt ettem, kicsit elegem volt mindenből.. És elkezdtem zabálni, csipsz, nutella, hamburger, rántott sajt stb..


És brutális lett az arcom, mindenki megjegyzést tett itthon és a munkába is hogy mivan kiütött valami?

Mondom nem..csak sok szrt zabaltam.


Most hogy megint vissza fogtam magamat csirkét ettem,krumplit ami tisztító hatású, zöldség gyümölcs, szendvicsbe meg 2x meg kell gondolni tegyek e bele sajtot:(

Vizet alapból sokat iszok.


Akinek hasonló az arca, az hogy bírja ezt?


Ha eszem a kedvenc ételeimet mint pl pizza, lángos akkor nullára csökken az önbizalmam mert annyi lesz a pattanás.

Ha neki állok ilyeneket enni nemtudom abba hagyni se


Viszont ha nem eszek néha egy kis nasit vagy a kedvencemből.. Akkor se jobb mer nagyon sóvárgok akkor is ha jól lakok a diétás ebédemmel


Tudom valamit valamiért de egyik se jó!

Szeretek enni, és már ez miatt nem szeretek sütni se sütit mer attól is ilyen lesz az arcom mivel nem elég egy szelet nekem..


2020. júl. 4. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Hát de vannak egészséges sütik, cukor és liszt nélkül, süss olyat.

Az evés és a víz a legfontosabb tapasztalatom szerint. Ami még nekem ezek mellett, tehát nem helyettük, bevált, az a sós vízzel való mosdás. De ezt nem szabad túlzásba vinni, mert akkor szétcseszi a bőröd, ki kell tapasztalni.

Amúgy ne ezen múljon az önbizalmad. A külső csak egy dolog, azon belül a pattanások is csak egyetlen dolog, ezer más külső-belső értéked lehet a szép bőrön kívül, keresd meg ezeket.

2020. júl. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod!


Igazad van hogy nem ezen kéne múljon az önbizalmam..


Ezek a sütik nem valami finomak nem? :(

2020. júl. 4. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám diétázik és sok mentes sütit sütött az évek alatt, sokról észre se lehet venni, ha pl nem cukor van benne, tudnak azok finomak lenni, ha jól vannak elkészítve.

Nekem is pattanásos az arcom, sose vontam meg magamtól semmit, de kialakítottam egy jó arcápolási rutint és mostmár sokkal tisztább a bőröm.

18/L

2020. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod


Neked mi vált be?


Én nagyon sok drága cuccot próbáltam de hiába eddig.

2020. júl. 4. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem a 3-as vagyok,de azért leírom nekem mi vált be 😅 Szóval minden reggel és este megmostam az arcom (meg néha a nyakam) ezzel a dm-es gyógyszappannal ...Most nem ugrik be mi a neve,de majd megírom. Egy hét után minden heg,pattanás,kiütés eltűnt :D

A diétáról,nekem tejallergiám van ami azért nagy szívás,én id búcsút mondhattam egy csomónak amit írtál (nutella,pizza,hamburger,lángos) meg ilyenek ...Először tényleg nagyon nehéz,de ha már kibírtad egy huzamosabb ideig /kitapasztaltad mivel tudod helyettesíteni,1000× egyszerűbb lesz,én például már nem is sóvárgom a csoki után.

Hajrá!

2020. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm :)


A tejrol én is olvastam hogy a benne lévő hormonok is okozhatnak pattanásokat


40es nutritiv panelt csináltak elvileg semmire se vagyok allergiás se tej se glutén se mogyoró


Én is 2x 3x mosok arcot csak én minden mentes tusfurdovel


Genetika is lehet pl apukám pattanásos még most is néha.. Koleszterin szintem hatareset 😅

Tehát ezért kell nagyon figyelnem a kajára ha kicsit szebb arcbőrt szeretnék

2020. júl. 4. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám nagyon finom brownie-t tud csinálni cukkiniből és aszalt szilvából, a férjem is nagyon szereti, nincs cukkiniíze egyáltalán. Keresgess a neten, biztos találsz recepteket.
2020. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!