Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a leghatékonyabb módszer...

Mazsidrazsii kérdése:

Mi a leghatékonyabb módszer pattanások, illetve zsírosos bőr ellen? (Nem durva az arcom, de teljesen nem tisztul ki)

Figyelt kérdés
Már nincs túl sok az arcomon,azok is kicsik, régebben sokkal durvább volt, de úgy érzem teljesen nem tisztul ki a bőröm. Sok mindent bevetek ennek érdekében: sok folyadék, citromos víz, nem iszok tejet, alig eszek cukros ételt, teljes kiörlésű ételek, sok zöldség és gyümölcs, agyagos arcpakolás heti 1x, akneroxid (benzoil-peroxid tartalmú gél).

2018. jún. 1. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2 havonta kozmetikushoz járok+minden este fekete szappannal mosom át az arcom (utóbbi miatt már kevésbé zsírosodik).
2018. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam a szappan túlságosan kiszárítja, vagy ellenreakciót vált ki és még zsírosabb lesz a bőr tőle, de akkor ez a fekete szappan másmilyen?
2018. jún. 1. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szárítja is. De a fekete szappan jó a pattanásokra is. Amióta azt használom azóta jóval kevesebb a pattanásaim száma.

Én utána Biodermával hidratálok (van mindenféle bőrtípusra).

2018. jún. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! :)
2018. jún. 9. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!