Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampont és balzsamot...

Username3 kérdése:

Melyik sampont és balzsamot használjam?

Figyelt kérdés
A hajam elég gyorsan zsírosodik és hamar lelapul (szinte hajmosás után pár órával). Használtam már sok féle sampont és balzsamot de egyik sem volt jó (syoss, pantene, alpecin)
2020. júl. 5. 15:02
 1/2 anonim válasza:

Szia!:) Nekem is ugyan ez a problémám, régen még durvább volt, mára már jobb a helyzet. Én a Loreal samponokat és balzsamot használom, mindig változó hogy éppen melyiket, de ha jól tudom van külön zsírosodó hajra is samponjuk.

Valamint nagyon tudom ajánlani neked a száraz sampont!!:))

2020. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
Rozmárban kapható Live Clean sampont és balzsamot használok, ha eljárok otthonról, akkor még így is kétnaponta kell, ha otthon vagyok, akkor 3-4 napot is simán kibír. Mármint nem addig viselem el, hogy zsíros, hanem egyszerűen otthon valamiért sokkal kevésbé zsírosodik, bár más samponokkal ott is két nap volt, mire mosni kellett megint. Az említett termékek hatására pedig fényes és főleg selymes lett a hajam. :)
2020. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!