Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, van olyan akinek...

Lányok, van olyan akinek kifejezetten a fehér bőrszín a vonzó?

Figyelt kérdés
Nem tudok egyszerűen lebarnulni, sokszor azt érzem az utcán, hogy az emberek (az átlagnál fehérebb bőröm miatt) megnéznek engem és rólam beszélnek, hogy milyen fehér vagyok.

2020. júl. 6. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

ez hülyeség.

Bele ne ess már abban az idióta őrületbe, amit most

az USA-ban anarchista fasiszták művelnek, és

elkezdj rettegni a fehér bőröd miatt.


Teljesen normális, ha a bőröd fehér. Az is, ha érzékenyebb

az átlagnál. A fehérbőrűek akár az árnyékban is lesülnek,

ha nem vigyáznak. Már miért ne tetszenél valakinek?

Te is megszülettél, s nyilván a bőrödet is örökölted.

Mit szóljanak az északi népek?

Jó dolgotokban bebeszéltek magatoknak mindenféle butaságot,

ahelyett, hogy hagynátok megtörténni az életet magatok körül.

2020. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyan amilyen,valaki nagyon kreol ő gondolom szivesen cserelne veled,a fehér bőr előkelőbb elegánsabb ha ápolod akkor nagyon szép tud lenni, ha valaki beszol mond meg neki nyugodtan hogy haladj a korral mindneki másmilyen.
2020. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyon tetszik, kár lenne elrontani. Sokkal vonzóbb, mint az éveken át sz'rrá napoztatott/szoláriumozott, égett, foltos, ráncos bőr. Azok, akik esetleg megszólnak az utcán, enélkül is találnának rajtad fogást, nincs szükségük valódi indokra, csak imádnak mindenbe belekötni. Ha fehér a bőröd, akkor azért, ha hupilila a hajad, akkor azért, ha három lábad van, akkor azért. Ne foglalkozz velük.
2020. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barnább jobban tetszik, de azt nem értem, hogy miért kell így “kinézni” valakit ha fehér a bőre.. Nem is tartom annyira egészségesnek a folyamatos szolizást, napozást.
2020. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Engem már nem zavar, hogy az enyém hófehér, de a többieket körülöttem igen.

Mert sápadt vagyok, meg beteges,

muszály, hogy meg süssön a nap bla bla...

Engem nem zavar ha valaki fehér.

24/L

2020. júl. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Vannak kultúrák (pl. Kelet-Ázsiában), ahol a nők nyáron is azért öltöznek be hosszú ujjú ruhába, mert nem akarnak barnulni. Ismertem ilyen kínai lányokat, akik emiatt mindig furán néztek ki, ha nyáron együtt mentünk kirándulni. :)

(Amiről írtam, nem összekeverendő a csadorral.)

2020. aug. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem simán van ugyanolyan vonzó egy fehéren világító bőr, mint egy lebarnult. Nem mondanám, hogy kifejezetten azt tartom vonzónak, de nem tartom kevésbé vonzónak, mint a barna bőrt. Aki nem tud, vagy csak nehezen tud lebarnulni, annak általában jobban is áll a világosabb bőr.
2023. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!