Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágassam rövidebbre a hajam?

Vágassam rövidebbre a hajam?

Figyelt kérdés

Jelenleg a mellemig ér a hajam, és azon gondolkodom hogy növesszem még vagy levágassam vállig vagy váll alá érőre egy picivel.

Nem tudok dönteni, mert félek hogy később megbánnám, ha rövidebbre vágatnám, de néha meg jobban tetszik a rövidebb mint a hosszú.



2020. júl. 6. 18:28
 1/7 anonim válasza:
16%
Szerintem az idősebbeknek nem áll jól a hosszú haj, de ha te egy fiatal lány vagy akkor nem ajánlom, hogy vágasd le, mert abban a korban szép a hosszú haj.
2020. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Ne hallgass az elsőre. Nem az életkor határozza meg, hogy mi áll jól neked. Láttam már olyan 60-as hölgyet, akinek mellig érő, ősz, de gyönyörű haja volt, és elképesztő csinos volt. Valamint egy volt osztálytársnőmnek, egy művészléleknek állig érő, fiús haja volt. Mégis szemet gyönyörködtető volt az összhatás. Kérdező! Azt válaszd, amelyik tetszik! Ha félsz, akkor ne vágasd nagyon rövidre, a váll alá érő szerintem arany középút. Nem nagyon tudsz vele mellélőni, mert hamar megnő. Esetleg kérd ki a fodrászod véleményét, hogy szerinte neked milyen haj állna jól.

Üdv.

2020. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem legyél bevállalós, és nyírasd le tüsire. Sokkal mutatósabb, mint egy olyan "egészségügyi vágás", amit írtál.
2020. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
En nem vagatnam le
2020. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemrég vágattam a derékig érő hajamból mert már nagyon töredezett volt a vége és gubancolódott is.

Sokkal jobban érzem magam. A fodrász is mondta, hogy kellett ez már a hajamnak. Jobban is áll egy szép fazonú haj ami egészségesnek néz ki.

Ha nagyon töredezettnek érzed és látod is a töredezettséget akkor vágass belőle.

2020. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem tudsz dönteni, akkor egyelőre ne vágasd le, mert tényleg lehet, hogy megbánod utólag.

Tudni fogod, hogy mikor jött el az ideje: akkor, amikor már nem írsz ki róla kérdést, hanem egyszerűen elmész a fodrászhoz, vagy előveszed az ollót. Akkor tuti, hogy nem fogod megbánni.

2020. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Vágasd le szerintem. Meg fogsz konnyiebbülni és nekem pl egy nagyobb hajvágás után sokkal gyorsabban nő.
2020. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!