Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én vagyok úgy, ha rövideb...

Csak én vagyok úgy, ha rövidebb hajam van, hosszúra vágyok, ha hosszabb, akkor rövidebbre?

Figyelt kérdés
A rövidet ilyen váll alá érőre gondolom, a hosszabbat pedig a mell vonalában/ vagy az alá egy kicsivel. Miért van ez így, s ha ti is ilyen helyzetben vagytok/voltatok, mit csináltatok? :D Arra is gondoltam, hogy csak a haj nehezebb kezelése miatt nem szimpatizálok ilyenkor a hosszabb hajjal, de még nem tudtam eldönteni :D
2019. márc. 18. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, a pixie-met növesztettem meg, és annyira hiányzik, hogy csak beletúrjak, és egész nap ne is kelljen gondolnom arra, hogy van hajam. De röviden meg a hosszúról álmodoztam. :D Nehéz ez.
2019. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne is mondd... Épp a napokban gondolkodtam újra a rövidebb hajon, de próbálom leállítani magam. :D Nálam az a fő probléma, hogy rengeteg rövidebb haj tetszik (állig-váll fölé érő hajra gondolok most), de az én arcformámhoz egyik se állna jól. :D Ami pedig jól állna, az meg nekem nem tetszik. Szóval nekem emiatt is muszáj "megálljt!" parancsolnom magamnak, mert hát nem lenne jó, ha kísértésbe esnék, és levágatnám a hajam olyanra, amilyen nem is áll jól nekem. :D


Egyébként épp az, hogy növesztem a hajam, de így is egy csomószor kedvet kapok ahhoz, hogy levágassam. Ami nem is lenne nagy probléma, csak az én hajam rettentően lassan nő. Mindig növesztem, aztán levágatom, majd megbánom. Ez egy véget nem érő folyamat nálam. :D Nincs olyan, hogy meglennék elégedve a hajammal.


Amúgy leginkább azért vágyok a rövidebb hajra, mert az annyira könnyebb érzés, mintha nem is lenne hajam. Viszont avval pedig nem nagyon lehet semmit se kezdeni. Mármint, felkötni talán, de a felkötött haj az nem tetszik olyan rövid hajjal, meg aztán nem is áll jól. :D Szóval tényleg. Sosem jó az, ami van. :D

2019. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igeeen, teljesen egyetértek veletek:D ördögi kör ez.. :D
2019. márc. 19. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!