Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások körüli piros "udvar"?

Pattanások körüli piros "udvar"?

Figyelt kérdés

Mostanában, ha kijön egy pattanás, körülötte piros, viszonylag nagy "udvar" képződik. Nem tudom jobban leírni, de biztos tudjátok, hogy mire gondolok.

Mi lehet ez? Ráadásul alig akar elmúlni. :(


2020. júl. 7. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyulladás miatt van ott. A pattanásokat le kell kezelni. Bőrtípusodnak megfelelő arclemosó használatával. Esetleg bőrgyógyászhoz is elmehetsz, nem-e valami hormonális oka van. Diétázni is lehet kicsit, mert a rossz étrendtől is lehetnek pattanások. Ezeket el is mondja majd a bőrgyógyász. Kozmetikushoz is elmehetsz nagykezelésre, akkor kikérheted a tanácsát bőrápolásról.
2020. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a pattanások ellen alkoholozom az arcom. Én is nagyon pattanásos lány voltam, nagyon zsíros arccal. Letörölgettem etilalkohollal az arcom,kiszárította a bőröm, és nincsenek pattanásaim (kivétel persze mensi előtt:) )
2020. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!