Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajnövesztő spray vált...

Melyik hajnövesztő spray vált be nektek a rossmanból vagy DM-ből?

Figyelt kérdés
És a véleményeteket is olvasom szívesen.:)

2020. júl. 7. 09:59
 1/2 anonim válasza:

Tudom hogy nem hajnoveszto spray

De ha tenyleg hatasaosat akarsz akkor gyogyszertari ricinus olaj kb 500ft

Mikor mar hajat akarsz mosni aznap egy jo ket orara (minnel tovabb hagyod annal jobb) rajta hagyod teszel ra egy taskat meg egy torolkozot hogy jo melegbe legyen ugy sokkal jobban hat. Akar ra is szarithatsz ugy hogy rajta van valami zacsi a fejeden :D Annyi hogy nincs valami jo illata es nehez kimosni nekem ketszer kell. Es a szaga se erzodik miutan kimostad es utana olyan puha a hajad mintha a fodrasztol jottel volna. Csak ne sajnald ra az idot hogy alaposan kimosd :)

Szempillara is jo este felkened reggel lemosod sminklemosoval. Nekem tenyleg bevallt.

2020. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonoom szepenn❤️
2020. aug. 10. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!