Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fényvédőknél hol látom hogy...

A fényvédőknél hol látom hogy fizikai vagy kémaiai?

Figyelt kérdés

CeraVe-től kerestem fényvédőket de egyik fényvédőnél sem látom hogy milyen fajtájú. Körbe néztem más oldalon is, de egyiknél se láttam.

Konkrétan erre a termékre vagyok kíváncsi: [link]

De kíváncsi vagyok hogy, hogy lehet megkülönböztetni ha nem írják le. Akinek van ideje és kedve ajánlhatna egy jó FIZIKAI fényvédőt, lehetőleg 50 SPf-eset.

Előre is köszi a válaszokat!:)



2020. júl. 7. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

oda van írva, hogy mineral sunscreem, azaz fizikai

mindig rá szokták írni amúgy, hogy melyik, de ha esetleg nem találod, akkor az összetevőkből is meg lehet állapítani (ha zink oxid és titanium dioxide van benne, akkor fizikai)

én a Purito fényvédőjét használom és eddig magasan ez a legjobb számomra, nem fénylik annyira tőle a bőröm, mint a többitől, nem lesz tőle fehér az arcom és egy sima hidratálóra hasonlít az állaga is

csak rendelni lehet, de szerintem megéri

amit itt linkeltél, azt nem próbáltam, de a cerave-nek elég jó termékei vannak, úgyhogy lehet ez is szuper :)

2020. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2020. júl. 7. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Fizikai fényvédő összetevőből csak kettő van: Titanium dioxide, Zinc oxide


Kémiaiból nagyon sok van, itt egy lista: [link] (nyilván kivéve a titán-dioxidot és a cink-oxidot)


A Puritonak több fényvédője is van, a "Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ PA++++" a fizikai.

2020. júl. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem leírni, hogy vannak olyan naptejek is, amiben fizikai és kémiai fényvédő is van, szóval ha csak annyit látsz, hogy titanium dioxide vagy zinc oxide, attól még nem 100% biztos, hogy nincs benne kémiai fényvédő.
2020. júl. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!