Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az arcápolási rutinotok?

Mi az arcápolási rutinotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek leírnátok az arcápolási rutinotokat és hogy mikor(este,reggel)meg milyen terméket használtok?Kort is létsziii❤️Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. júl. 8. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha van rajtam smink, akkor azt lemosom (ezzel: [link] ) majd utána ezzel: [link] lemosom az arcom. Utána ezt a tonikot használom: [link] és végül egy kis hidratálót is teszek az arcomra: [link]


Ezt minden este megcsinálom és próbálom a reggeli rutinomba is beiktatni, de sajnos van, hogy akkor nincs rá időm vagy elfelejtem.


Emellett heti egy-két alkalommal arcpakolást is szoktam feltenni, amihez azokat a kis 200 ft-os Balea arcmaszkokat használom (amilyet éppen sikerül venni) és nagyjából ugyanennyi időnként le is szoktam radírozni az arcom, általában ezzel: [link]


18/L

2020. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepeeen🥰
2020. júl. 8. 16:44
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Reggeli rutin:

Arcmosás sima hideg/langyos vízzel. Általában rakok fel egy hétköznapi sminket is:

1.hidratálok: Loreal Hydra genius

2.fényvédő: Uriage márka, 50 faktoros

3.Primer: most a Cerave nagyon száraz bőrre való krémjét használom, mert a fényvédőn jól működik, a meglévő primereim összevesznek a fényvédőmmel,pacsmag lesz.

4.Alapozás,korrektorozás stb....(ez már nem az arcápolási rutin része, ezért nem írom)


Esti rutin:

1.Sminklemosás:arc lemosáshoz--> La Roche Posay habzó arctisztító + 1 archoz szivacs

szemsmink lemosáshoz: Loreal vagy Garnier micellásvíz + vattakorong

Ha mindent leszedtem, átmosom hideg vízzel az arcomat

2.hidratálás: Bio Oil vékonyan, The Ordinary szérumjai: B-Bomb, Hyaluronic acid stb..., de van hogy simán a Loreal Hydra Genius-ával hidratálok.


Egyébként időnként változnak a rutinom termékei, szeretek újdonságot kipróbálni :)


Jelenleg száraz és érzékeny bőröm van, de amikor zsíros és pattanásos volt, akkor teljesen más termékeket használtam.

2020. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Esti rutinom van csak aznapi szennyeződéseket eltávolítom, megmosom az arcomat levendulás arctejjel Naturissimo a neve.

Hétvégente 1 x mézet teszek az arcomra ez jó bőrradír. Szép is utána a bőröm sokkal puhább.

Néha almaecetet használok de ezt ritkábban vagy holt tengeri iszapos szappant ( miteszerekre ez nagyon jó)

Amit szinte mindig használok azt vagy reggel vagy este, shea vajat vagy kókusz vajat kenek az arcomra.

2020. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

A bőröm hajlamos mitesszerre és pattanásra,zsíros,de vízhiányos is pff:D

Kén szappannal és luffa szivaccsal tisztítom reggel és este, hidratálóként loreal hydra geniust használok,este jojoba olajat is,és utána a hidratálót.

Egy héten 1x rakok fel házi arcpakolást uborkából banánból,vagy rizsből. Előtte kamillával gőzölök,a pakolás lemosása után ezzel átöblítem a bőrömet.

Ezen kívül a dm-es szépségvitamint,és kovaföld tablettát is szedek,plusz megiszok napi 3l vizet

Így most matt és egységes a bőröm, nagy nehezen megtaláltam a nekem megfelelő rutint

2020. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 16L:)
2020. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonooom kedveskeeek🥰🥰🥰
2020. júl. 9. 00:24
 8/11 anonim ***** válasza:
És neked mi a rutinodckérdező?😀
2020. júl. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs sajna,ezert is kerdeztem itt hogy hogy csinaljak a tobbi lanyok mert en nem nagyon ertek ehhez es kene otletet meritenem🥺De mar minden jo es nekem is leeeesz🥰
2020. júl. 9. 12:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor sok sikert,hogy te is megtaláld a megfelelőt😊
2020. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!