Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
A lábamon borotválás után másnap nagyon viszket és piros pöttyös. Olyan csúnya. Régen is borotváltam soha nem volt ilyen. Jó minőségű borotvám van,gyakran cserélem is. Vettem bőrnyugtató krémet amit utána kell használni. De másnap ugyanúgy viszket egész nap. Tök idegesítő. Egyszercsak nem bírja a bőröm?

2020. júl. 9. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
hát a borotva nem a legjobb megoldás. az a krémes kanalas jobb kaphato a dmben szerintem probald ki azt.
2020. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Krémes kanalas? Az mi?😀
2020. júl. 9. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. :(

Az utóbbi időben borotválás után Betadine-t szoktam használni. Nekem segített.

Más szőrtelenítési módszert nem próbáltál még? Epilálás, pl.

2020. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
hát van egy krém ami megpuhitja a szort es utana egy ilye kis muanyag kanal szeru dologgal lekapargatod.
2020. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó válaszoló a szőrtelenítő krémre gondol. (Ugye?)

Már próbáltam én is, de szerintem nem ér semmit. Ráadásul pár nap után lehet szőrteleníteni újra.

[link]

Epilálás, gyantázás jobb opció lenne.

2020. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Epilálást igen,de ott meg benőnek pici szőrszálak a bőr alá és néha egész sok. Amit csipesszel szoktam kihúzogatni. Szóval az annyira nem jött be. Ezért borotváltam megint. Gyantát meg a szőrtelenítő krémet még nem próbáltam.
2020. júl. 9. 14:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 9. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is be szokott nőni a szőr epilálás után. Ezen bőrradír tud segíteni.

Akkor marad a gyanta. Talán érdemesebb lenne kozmetikussal csináltatni, ő utána le is kezeli a felületet.

Sok sikert! :)

2020. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!