Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrt mivel érdemes...

Pattanásos bőrt mivel érdemes kezelni? Két naponta tele van az arcom pattanásokkal. 17/l

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben vettem ilyen kenőcsöt a bio részlegen (de semmit nem használt kb). Viszont sok C vitamint vigyél be a szervezetedbe bogyó formájában vagy akár naponta egy fél citromot egyél meg. Töröld az arcod törölközővel, hogy ne izzadjon stb. Plusz én minden fürdés-zuhanyzás után lekentem az arcom arcszesszel és gyönyörűen visszahúzódott minden.
2020. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akneroxid. :)
2020. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ezek se segítenek, lehet hogy az étkezés miatt van, valami olyat eszel ami ezt váltja ki. Teszteld le, hogy egy ideig nem eszel pl kenyérféléket, és ha utána szép marad a bőröd, akkor az volt a probléma(:
2020. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!