Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi élesztőt esztek naponta...

Mennyi élesztőt esztek naponta pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Már aki eszik... tényleg használ? elmúltak tőle? tapasztalatok stb...
2010. szept. 6. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Fuj, élesztőt? bélgombákat akarsz? :D
2010. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sörélesztő kapszulát szedek.Gyógynövényboltba és gyógyszertárba is beszerezhető.800forint.És igen nagyon jó rá el pattanásom sincs.Persze miteszerek nem múlnak el de nekem például még piros "foltok" sincsenek az arcomon.Van rajta egy útmutató hogy napi 3x5 tablettát kell beszedni.Én csak napi ötöt veszek be és kb 1,5 hét mire mind eltűnt.Persze nem szabad abbahagyni mert egy hét alatt ismét előjönnek.

Nekem bevált.:)

18/L

2010. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok még.

Azt elfelejtettem írni hogy 150darab van benne.Az első egy-két hétben még teljesen eltűnnek napi szinten kell szedni az 5öt de 2hét után elég két naponta 3-5 darabot.Szóval akár két hónapig is elegendő.

Persze ha csak simán az élesztő mellett döntesz ami tudtommal ugyanolyan jó rá akkor pedig úgy tudom napi kétszer kell mindig kb egy borsónyit vagy picit nagyobbat de nem sokat.

Remélem segítettem.:)

2010. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm segítettél :D


akkor lehet én is venni fogok sörélesztőt... de mi a különbség?

2010. szept. 6. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Az élesztőnek rossz íze van szerintem.Ki lehet bírni de én nagyon finnyás vagyok így nem tudtam lenyelni:D.A tablettának rossz szaga van de nem nagyon van íze.Amúgy szerintem nincs különbség.Gondolom az hogy az élesztő hamarabb hathat kicsivel mert ebben a tabiban több más vitamin is van.Bár nem tudom.Élesztőt egyszer ettem ezt a tabit minden második nap.Nem igazán tudom összehasonlítani...Ebben nem nagyon tudok segíteni bocsi:)
2010. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D én akármennyi élesztőt megtudok enni, úgy értem nem zavar az íze... csak azért túl sokat se akarok, mert nem akarom h. vmi baj legyen belőle...
2010. szept. 6. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem eszem naponta élesztőt,csak akkor amikor eszembe jut.Az íze nem kellemes sokak szerint de nekem ízlik:D

Én pattanások ellen a pakolását használom

élesztőt feloldasz egy kis tejben,reszelsz bele uborkát.Olyan állagú legyen hogy fel tudjad kenni az arcodra.10-15 percig rajta kell hagyni,de 10 perc után kezd majd beszívódni a bőrödbe szóval 10 perc után mosd le.

2010. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!