Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a palette color shampoo...

Ha a palette color shampoo lenő a hajrol, az csunya lesz?

Figyelt kérdés
sziasztok! sotet szoke (vilagos barna) hajszinem van, es be szeretnem festeni a palette color shampoo sotetbarna hajszinezovel, aminek ki kene kopnia 24 (vagy 28) mosas utan. minden forumon azt irjak errol a termekrol, hogy nem kopik ki teljesen, hanem lenő a hajrol. azt szeretnem kerdezni hogy ha befestem sotet barnara, es utana kikopik de nem teljesen, kozben meg lenő,az utana csunyan fog kinezni, vagy a szin mar alig fog latszodni, es igy mar nem fog latszani hogy ott ahol lenőtt, az nem ugyanolyan szinu, mint ott ahol viszont nem nőtt le?

2020. júl. 12. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is most le van nőve a vörös festék a szőkésbarna hajamon, nem olyan feltűnő, a hajam többi része viszont majdnem olyan, mint festés után, csak kicsit fakóbb. Szerintem neked foltosra fog kopni, mert nem remdes festéket használsz, de ha nem próbálod ki, nem derül ki. Ha nagyon zavar, vannak módszerek a gyors eltávolításra a neten. Remélem tudtam segíteni :)
2020. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Csúnya lesz mert a festett szín elüt az eredeti színtől. Nem fog annyira kikopni hogy ne látszódjon élesen a különbség. Az igazat megvallva és az illatán kívül semmi különbséget nem tapasztaltam a color shampoo meg a sima palette hajfesték között.
2020. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!