Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudna ajánlani valaki Békéscsa...

Tudna ajánlani valaki Békéscsabai hajhosszabbito üzletet?

Figyelt kérdés

Szetenék keratinos hajhosszabbitást csinálni,de nemtudom hogy mégis melyik üzletben!Esetleg ha valaki javasolna v akár le irná a rossz tapasztalatokat azt megköszönném!

Most csináltatnák elöször , tehát várom a hajhosszabbitással kapcs. véleményeteket!

Hallottam h vkinek letörik a saját haja is ha leszedik,de más meg esküszik h semmi baja nem lett!

Indiait v europai hajat javasoltok?

Elöre is köszi!


2010. aug. 3. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen tudok, én Békéscsabára járok vidékről, nem messze Csabától.

A gyöngyhajszalonba egy nagyon kedves hölgy Hegyesi Eszter foglalkozik hajhozsabbítással.

Milyen az a keratinos eljárás? Akihez járok Hairderams módszerrel dolgozik,vagyis a póthajakat tincsenként az eredeti hajhoz illesztő hővel.Nem tudom, hogy erre gondoltál-e.

Nekem abszolut pozitív tapasztalataim vannak. Már 2 éve oda járok és a fodrászom is nagyon kedves :)

[link]

2010. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy nekem nagyon szpen rendbetette a hajamat és snagyon gyorsan is nő. Most olyan hajam van, amilyet mindig szerettem volna. Csakis az európai haj jöhet számításba, mert az indiait kidobná, mivel európai vagy. Azt halottam, azért, mert különbözik a genetika.
2010. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem,Köszi a választ,igen a höillesztésre gondoltam!

Az a helyzet h én vinnék hajat tehát szted az megoldhato h ö csak felragassza az általam vitt hajat és csak a munka dijat fizessem?Am ott mennyiért teszi fel?

Neked meddig birja általában a ragasztás?

2010. aug. 3. 12:03
 4/8 A kérdező kommentje:
én indiai hajat vennék,mert sokan viszont arra esküsznek.nekem pedig festett szöke hajam van,és annak a szálvastagsága miatt jobban birja állitolag a strapát!v rosszul tudom?
2010. aug. 3. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos nem tudom, hogy ha viszel, akkor azt felteszi-e. Nekem Angliából rendeli meg és európai haj.

Nem is tudom mennyi darabja a tincseknek. Nekem két oldalt van 25 darab az összesen 50 darab és munkadíjjal mindennel együtt 46.000 Ft-ba kerül. Nekem 7-8 hónapig bírja. Legutóbb 8 hónap elteltével vetettm le és rakattam fel újat. A nyáron sokkal gyorsabban nő, de még így is ki tudom húzni 7 hónapra, mert azért nem olcsó mulatság.

Az ár sokmindentől függ...pl. a felrakott póthajak darabszámától, minőségétől, hosszúságától, a saját haj hosszúságától és hogy mit szeretnél hosszabítás vagy csak dúsítás.

Szeintem menj el Eszterhez és kérdezd meg ezeket tőlle szmélyesen.

2010. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah és az indid hajról nem tudok többet mint amit leírtam.Kérdezd ki a véleményét :)
2010. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben,megfogadom a tanácsodat!Esetleg ha megkérhetnélek küldenél képet a hajadrol?v esetleg msn-en...de ha gond akk hagyd:)csak kiváncsi lennék rá!:)
2010. aug. 3. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok, akkor küld el priviben az Email címed.
2010. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!