Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbítás! Honnan lehet...

Hajhosszabbítás! Honnan lehet tudni, hogy amelyik póthajat felraknak a hajra, honnan származik vagy kié? Melyik a legjobb hajhosszabbító módszer?

Figyelt kérdés

Olvastam egy weboldalon, hogy a póthaj akár egy halottól is származhat.Nagyon megrémített, mert milyen fura lehet egy már nem élő ember haját viselni.Régen gondolkoztam a hajhosszabbításon, de ezek után már nem vagyok benne biztos.Mi a véleményetek?Vagy tudtok olyan helyet, ahol tuti élő embernek a haját kapod?

Nagyon megköszönném a válaszokat!


2009. okt. 26. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van pár póthajam. Hőillesztéses eljárással van fetéve, a többi módszerről nem tudok véleményt mondani.

A póthajat a fodrászom Angliából rendeli, eredeti hajbúl van és van benne egy-két múhajszál is, de nagyon jó minőségű.

A kérdésere nem tudok mit írni. pff :S engem nem zavarna, de ez hülyeség, bár nem kizárt, minden lehetséges, hogy halott hajából is készítenek.

De ha ne tudsz arról, honnan és kitől származik nem tök mindegy? Az a lényeg, hogy meg legyél elégedve a végeredménnyel és tetszen az új hajkoronád :)

Én ezzel nem foglalkozok.

L

2009. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, lehet hogy hülyeséget kérdeztem:D elnézést érte...csak már annyit minden lehet hallani...azért nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál:)

Akinek van még esetleg tapasztalata vagy ilyesmi, szívesen veszem:)

2009. okt. 27. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
öhm és más módszer nincs arra, mint a póthaj? mert én is szeretnék hosszabb hajat de anya nem engedi a póthajat/parókát.:S
2010. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hááát a Revalid cuccait dicsérik sokan...vitamin, sampon, balzsam:)

hajmosás közben fejbőrmasszírozás egy kicsit serkentheti a növekedést...

póthajon kívül ezek a megoldások léteznek, vagy lehet más is, csak én nem tudok róla:D

vitamin az tuti jó a hajra, szépségvitamin is:)

2010. febr. 22. 18:03
 5/5 anonim válasza:
Azt, hogy a póthaj honnan van vagy kié, csak akkor lehet tudni, ha a vágáskor lefényképezték az embert előtte és utána, kezében azzal a copffal, amit látszólag neked el akarnak adni. Értelemszerüen ezek a hajak a legdrágábbak. A többi hajnál örülj, ha nagyon nem vernek át. Az a szokás ugyanis, hogy a lósörényt is Britney spears vágott hajaként hirdetik.
2013. febr. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!