Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen göndör a hajam?...

Hogyan legyen göndör a hajam? És hogy ne zsírosodjon olyan gyorsan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hajamat két-három naponta kell mosnom, mert nagyon gyorsan zsírosodik. Hajmosás után ha magától szárad meg, szép göndör lesz. Viszont másnap már csak enyhe hullámok látszanak benne. Hullámos hajam van, vállig érő. (Nem tudom számít-e, de szőke) Most növesztem, derékig érő hajat szeretnék, de annak már bőven van súlya. Gondolom kevésbé lesz hullámos.

3 kérdésem volna:

1. Milyen pakolást/sampont javasoltok, hogy ne zsírosodjon olyan gyorsan? (Head & Shoulders-t használnok, mert régebben nagyon korpás volt a hajam)

2. Van valami pakolás (lehetőleg természetes anyagokból) amitől göndörebb lesz és másnap is látszik a göndörség a hajban?

3. Akiknek derékig érő vagy hosszabb hajuk van. Mennyi idő alatt nőtt meg és meddig ért amikor elkezdtétek növeszteni?

Köszönöm!



2020. júl. 22. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Huh, erről most kb. egy kisregényt lehetne írni, tanulmányozd át a Göndörkacaj oldalt, ott mindent leírnak, hogy mit csinálj, milyen termékeket használj stb.

Ha gyorsan zsírosodik a hajad, arra tehetsz száraz sampont (nekem nagyon bevált), a hullámokat pedig felfrissítheted, ha picit bevizezed a hajad, és nyomkodsz bele hajhabot/zselét/krémet stb. Az is kérdéses, hogy most mit használsz, milyen a hajápolási rutinod, úgy tudnék tanácsot adni. Hajpakolást mindig megéri használni, főleg hullámos/göndör hajra, rengeteget segít.

2020. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem barna a hajam, de az elején én is head&shoulders sampont használtam, nem volt vele semmi baj, de kipróbáltam a pantene-t és ez lett nekem az igazi. Simma, szép, jobban fésűlhető lett tőle a hajam.


Göndörségben sajnos nem nagyon tudok segíteni :/


Növesztésre pedig próbáld ki a ricinus olajat, sok jót mondanak róla,vagy a fejmasszázst (ez kicsit segített nekem).


Na és a zsírosodás.. Ezt nagyon utáltam a hajamban hogy két naponta kellett mosni. Én azt csináltam, hogy próbáltam várni és minél több napot kihagyni hogy ne kelljen megmosnom, kicsit nehéz volt és nem is a legszebb látvány de amikor eltelt kis idő és kihagytam két hajmosás közt legalább 5 napot kezdett minél jobb lenni. Most kb egy hét után mosom meg és van amikor kicsit több, mert nem nagyon zsírosodik.

Remélem tudtam segíteni ❣️

2020. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
T*
2020. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem 2 év kellett vallig erobol majdnem derekig ero hajat noveszteni. a gondorsegre pedig egy egyszeru hazi tipp:



1. lepes egy gyuret wc papir


[link]


2. lepes vegetol felfele csavarod az enyhen nedves hajat:


[link]


3. lepes kb 5 perc mulva kicsavartam:


[link]

2020. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!