Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vágassam le a félig...

Hogyan vágassam le a félig göndör hajam?

Figyelt kérdés

Hátközépig érő sötétbarna hajam van, de nagyon furán göndörödik. Elől kicsit rövidebbek a tincsek itt nagyon szép loknisra begöndörödik,(viszont ez sem a hajtövektől, inkább csak középtől lefele) hátul viszont, ahol hosszab ott épp csak az alja, ha kifésülöm szinte teljesen egyenes. Nem tudom hogyan kezelni, mivel ha mindig kifésülném hátul egyenes lenne, elől pedig mint egy oroszlán. De ha göndörre szárítom (általában ezt szoktam csinálni, mert ha használok hajhabot meg göndör hajra való balzsamot ez néz ki elviselhetőbben) akkor elől nagyon szép göndör lesz, hátul pedig csak egy kicsit az alja. Arra gondoltam hogyha vállig levágatnám lépcsőzetesre akkor szépen begöndörödne mindenhol, mert lehet hogy a hajam súlya miatt nem tud hátul begöndörödni. (egyébként hosszúkás alakú a fejem). De ugyanakkor félek attól is hogy csak rontanék a helyzeten. Nagyon kérlek segítsetek ha tudtok. Mit ajánlotok? Valami tipp? Hogyan vágassam?

Ui: bocsi hogy ilyen hosszú szöveget írtam.



2020. júl. 7. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kipróbálhatod a rövidebb lépcsőzetes hajat, nekem is hasonló hajam van, és először a vállamig vágattam le, így szinte az egész "beloknisodott", és szépen hullámzott, aztán kicsit megnöveltem és menedékesre vágattam, így mostmár inkább göndörnek néz ki, mint hullámosnak.
2020. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy blunt bob frizurát vágass
2020. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként mi a különbség a menedékes és a lépcsőzezes haj között? Bocsi ha ezt ilyen alap dolog tudni de nem vagyok tisztában vele. Eddig azt hittem hogy ugyanazt jelenti a kettő
2020. júl. 8. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. szerintem ugyanaz a kettő.
2020. júl. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Tarkopaszra.
2020. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom Facebookon a Magyar Göndör Közösség csoportot. Vannak göndör hajjal foglalkozó fodrászok is benne, ők le tudják neked írni pontosan, hogy mit kérj. esetleg ha közel laksz hozzájuk akkor inkább hozzájuk mennék.
2020. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!