Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rövid vagy a hosszú göndör...

A rövid vagy a hosszú göndör haj fiatalosabb szerintetek?

Figyelt kérdés

(Rendesen göndör hajról van szó, nem csak hullámos.) Tizenévesen folyton fiatal anyukának néznek :O

Rendes alakom van (se nem túlsúlyos, se nem túl vékony), sminkelni ritkán szoktam. Szerintetek a rövid vagy hosszabb haj dobna a kinézetemen úgy általánosságban? (Képet nem küldök bocsi.)

Valakinek van hasonló hajjal, hasonló problémában tapasztalata?



2020. júl. 8. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szsrintem hosszú jobb. Nekem is göndör a hajam és hát a hosszabb szerintem amúgy is fiatalosabb meg azon kívül nem "birkásodik" annyira, mert lehúzza a súlya.
2020. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért hiszed azt, hogy a hajad miatt néztek idősebbnek, nem az arcod vagy az öltözködésed miatt?
2020. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, én is attól félek hogy a rövid "birka" haj az idős falusi nénik dauerára emlékeztet...

#2 Lehet h az is közrejátszik, de itt most arra lennék kíváncsi, a többitől függetlenül lehet-e a hajamon javítani?

2020. júl. 9. 00:41
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen lehet javítani a hajadon. Alapvetően egy rövid frizura sok esetben fiatalító jelleget kölcsönöz a hosszúhoz képest.

Nem tartom azt se kizártnak, hogy a változás önmagában jót tenne a megjelenésednek.

2020. júl. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
A rövid.
2020. júl. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a hosszú fiatalosabb.

A szülőfalumba anno minden anyukának rövid haja volt (hiba göndör vagy szögegyenes).


Meg egyszer láttam itt gyk-n egy kérdést, hogy a kérdező terhes és anyósa kötelezi, hogy vágja rövidre a haját, mert az anyukához illő.

2020. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem akkor néztek 18 alattinak 29 évesen, mikor pixie hajam volt. De a húgomtól is személyit kértek, mikor szintén pixivel 27 évesen lottót vett. Ez nem tudom, rád igaz lenne-e.
2020. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Valakinek esetleg még göndör hajjal volt ilyen tapasztalata? #7 nektek milyen hajatok van? Mert az szerintem sokat változtat, az egyenes pixie lehet fiatalos, de a göndör teljesen máshogy néz ki.
2020. júl. 9. 14:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is göndör hajam van, egy időben ilyen állig-nyakközépig érő volt és többen megjegyezték, hogy idősebbnek tűntem tőle. Ez abban az időszakban volt, amikor apa állandóan azt mondogatta, hogy úgy nézek ki, mint a rackajuh 😅 Szüleim amúgy a rövidebb hajat szeretik rajtam, mert szerintük nőiesebb, míg én úgy, ha a hajam hosszabb, picit váll alattig ér, szerintem így fiatalosabb is.

19/L

2020. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Tüsire vagy kopaszra nyírva a legjobb.
2020. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!