Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szoktatok hajat mosni,...

Hogy szoktatok hajat mosni, ha nincs rögzíthető zuhanyfej? Előrehajtott fejjel, vagy egyenesen állva engeditek a vizet a hajatokra? Melyik a jobb módszer? És rögzített zuhanyfejnél furcsa, ha valaki inkább előrehajtott fejjel mos hajat?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek előre hajtott fejjel hajat mosni (próbáltam párszor, de kénylemetlen is volt meg belement a sampon a szemembe), így csak simán egyenesen állva szoktam. Mikor samponozok, akkor meg elzárom a vizet, félre teszem a zuhanyfejet és úgy tudom használni mindkét kezem, könnyebb így mosni. Ha végeztem, akkor meg csak kiöblítem, akkor már nem nagyon dörzsölgetem.
2020. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én alapból sima zuhanyzáshoz sokkal jobban szeretem a mozgatható zuhanyfejet, de hajmosáskor viszont azért szeretem a rögzítettet, mert akkor öblítésnél is tudom mindkét kezemet használni.
2020. júl. 27. 22:02
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a rögzített zuhanyfejet nem szeretem ebből a szempontból :D

Egyébként én se szeretek előre dőlve mosni hajat, nekem kényelmetlen.

Amíg a hajamat dörzsölöm addig a zuhanyfejet leteszem valahova. Itthon állítható sáv van a zuhanyfejnek, a legalacsonyabb fokra teszem, hogy áztassa a testem. De pl a koliba a csapra tettem, ahol a hőmérsékletet lőjjük be.

2020. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

[link]

Itt pl. az előrehajtott fejes módszert ajánlják

2020. júl. 27. 22:13
 5/19 A kérdező kommentje:
De mozgatható zuhanyfejjel is meg lehet egyenesen állva oldani alaposan?
2020. júl. 27. 22:20
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Behajolok előre a kádba.

Ha nincs kád, akkor állva és hátrahajtom a fejem.

Nekem az első megoldás hatásosabb. Sok hajam van és hosszú, és úgy jobban hozzáférek a tövéhez.

2020. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A kádba behajolok és úgy mosom meg.
2020. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6.: Ezt most nem értem. Ha nincs kád, akkor miért nem hajolsz simán előre a zuhanykabinban? Úgy, mintha kád fölé hajolnál.
2020. júl. 27. 22:50
 9/19 anonim ***** válasza:
8: próbáld ki. Baromi kényelmetlen lennem
2020. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Amúgy te a nagyon hosszú hajjal a kád fölé hajlásnál mozgatható zuhanyfejet használsz, ugye? És ha egyenesen állva mosod, akkor is?
2020. júl. 27. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!