Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pozitívumok pixie hajjal...

Pozitívumok pixie hajjal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék magamnak rövid hajat és nagyon bejön a pixie stílus. Nem tudom mennyire állna jól nekem. Gyerekkoromban volt rövid hajam és mindenki lefiúzott, persze nem pont pixie haj volt, hanem ilyen bili haj de azóta perzse sokkal nőieseb lett az arcom is. Megutáltam a hosszú hajamat és most is nagyon meleg van, nyár és olyan jó érzé mindig mikor akár 5 centit is vágatok belőle. Mostanában már tojok az emberek véleményére ha negatív. Valahogy hidegen hagynak, korábban mindig azon agyala ki mit gondol épp rólam, furán nézek e ki, fura e a járásom stb, Manapság már nem érdekel. Itthon azt mondják a pixie másnapra már nem úgy állna és elég rövid. Nincs beleszólásuk, de mindig mikor megcsinálok valamit amit épp nem helyeselnek végén persze jajj nagyon tetszik, jól áll. Szóval sok pozitívat szeretnék kapni pixie hajjal kapcsolatban. Milyen szín passzolna a pixivel is akár. Előre is köszii.



2020. júl. 31. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól vágott pixie másnap is úgy áll, ráadásul variálni is lehet. Kell venni egy doboz wax-ot, és lehet fixálni.
2020. júl. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vékonyabbszálú, egyenes, de "borzolható" hajad van, inkább akkor vágasd ilyenre. Mert akkor sokféléképpen tudod majd variálni. Ha erős, vastagszálú, ellenálló hajad van, akkor viszont rendesen meg fog gyűlni a bajod vele. Sehogy sem fog beállni.
2020. júl. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos inkább borzolhatónak mondanám. Viszont mindenképp rövid hajat szeretnék.
2020. júl. 31. 07:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Vágasd le!

Hasonló helyzetben voltam, kleopátra hajam volt régebben, utáltam, borzalmasan állt.

Mindig is imádtam a hosszú hajam és vissza akartam növeszteni, de rájöttem hogy már sose lesz olyan mint azelőtt. Hazavágtam a sok festegetéssel és vasalással, sehogy se állt, az utóbbi időben mindig felkötve hordtam, amit igazítani kellett, ha feküdtem nyomott a copf.

Pixie hajat vágattam pedig féltem hogy nem elég nőies az arcom hozzá. De IMÁDOM!

Jól áll, többféle módon belehet állítani.

Eleinte mosás után bekellett szárítani, de mostmár beállt és hagyhatom magától megszáradni, ha más fazont akarok csak akkor szárítom be

2020. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja még annyi hogy nekem borzasztó sűrű és erős hajam van, gyakrabban kell járnom fodrászhoz igazítani és ritkítani de megéri a kényelem és a magabiztosság azt a havi 2-3 ezer forintot
2020. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mostmár kicsit magabiztosabb vagyok a pixiben. Már csak a sznt kell biztosra gondolni.közelemben van pár fodrász egyik csak bevallalja :D nem egy nagy dolog végülis. képet mutatok az alapján megtudja csinálni?
2020. júl. 31. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!