Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányban érdemes ilyen...

A magányban érdemes ilyen pozitívumot találni, mint a szabad fingás?

Figyelt kérdés

A legjobb az egyedüllétben az, hogy egyedül nagyokat tudsz fingani a szobában!


Míg, ha együtt élsz vagy együtt laksz valakivel, nagyon kellemetlen, hogy teligázzal mész ki éjszaka meg nappal a fürdőszobába fingani, de ott is fülelsz, amikor fingasz, mert kihallatszik minden. Van, amikor tompítani akarod a fingot, és így elnyújtottan, kb 10 másodpercig is finghatsz.


Ezért érdemes egyedül lakni! Van még más is így ezzel?



2020. febr. 1. 02:16
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, én otthagytam a családom és a munkahelyem hogy szabadon finghassak.
2020. febr. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez csak egyfajta önvígasztalás. Ilyen szükségletei ritkán vannak az embernek, a magány emiatt nem éri meg, véleményem szerint.
2020. febr. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Én ezért hagytam ott a bnőmet!

21/F

2020. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha már ezen a vonalon indultál el,bátorítalak két további előnnyel is:Nem kell szagolnod a másik wc-ből kiszivárgó sz4rsz4gát,és neki sem kell a tiédet.
2020. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Hülyeség, azért érdemes egyedül lakni, mert akkor nem kell más dumálását hallgatni, meg pakolni utána.

Én kapcsolatban is fingok, akit zavar, leléphet, egy fickó kedvéért sem fogok bélcsavarodást kapni.

2020. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus bizonyítéka, hogy még nem volt párkapcsolatod soha az életben... a fingás egy teljesen természetes dolog, és minden pár fingik a másik előtt... néha viccből még a takarót is a fejére húzom.
2020. febr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ez ciki meg gáz az kB. 10-11 éves szintjén van. Semmi ciki nincs benne. Főleg akkor ha teljesen egyedül vagy. Viszont a magány nem tudom hogy hogyan jön ide.
2020. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura megközelítés, de az élet minden területére kiterjed a szabadságod. A mondatot bárhogy befejezheted: A legjobb az egyedüllétben a szabad ...... .
2020. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!