Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan lány aki tudja...

Van itt olyan lány aki tudja milyen hajat érdemes most csináltani meg ilyenek? Holnap mennék hosszabb idő után fodrászhoz de nem értek ezekhez a dolgokhoz. : (

Figyelt kérdés
Azt meg csak nem mondhatom hogy csináljon valami olyat amilyet gondol. (26/F)
2020. júl. 31. 19:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nézz meg pár opciót és utána válassz. Egyébként én az ilyet ajánlom : [link]
2020. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért lányokat kérdezel? A te hajad, biztos tudod, hogy akarsz kinézni, nem?
2020. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát a lányok csak jobban otthon vannak talán ilyen témákban. :)
2020. júl. 31. 20:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Na de... a Te fejed, hajad... ha én fodrászhoz megyek nem kérdezem meg a szomszédot, milyen hajam legyen.
2020. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az igaz. Viszont ha teszem azt küldenék egy képet korábbról arról már kilehetne indulni. :)
2020. júl. 31. 20:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hajat kell választani ami előnyös az arcformádhoz.

Nyilván az sem utolsó szempont, hogy neked tetszen a haj. :)


Nekem az ilyen tipik "irodisták" körében gyakori hajak (rövid és egyáltalán nem extrám) jönnek be. De kinek a pap kinek a papné.

2020. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szóval akkor olyat szeretnél amilyen régen volt? :) Most már csak azért is összehozzuk, mit akarsz :)
2020. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen. Hiszen új helyre megyek és pár hónapja sehol sem voltam. Viszont fogalmam sincs milyen hajakat szokás csináltatni mostanában. :D
2020. júl. 31. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Ááááááááááá :DDD .......nem jutottunk közelebb a megoldáshoz.

Nem 70 éve voltál fodrásznál hanem pár hónapja ;)

Kérdezek vmit: milyen hajat szeretnél? :DD

2020. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Epp az hogy fogalmam sincs. Nyilvan legyen rovidebb de nem ugy hogy par mm kopasz meg ilyenek. 😂 viszont az sem jo hogy lassan mar olyan vagyok mint Tarzan 🤣
2020. júl. 31. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!