Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan termék ami TÉNYLEG...

Van olyan termék ami TÉNYLEG leviszi a pattanást és eltünteti? Vagy ami otthon is el készítendő?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van a pattanásokból, csúnya a bőröm tőle... ki próbáltam már sok féle terméket de nem annyira váltak be... Segítsetek!
2010. aug. 3. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sokkal többet tud segíteni a dolgon ha nem eszel nagyon zsíros meg olajos kajákat (főleg chips, pattogatott kukorica meg ilyenek) nekem bejött. És jó hatással van rá a csalántea is.
2010. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


avon termék, nekem bevált kb 1500 ft

2010. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak házilag elkészíthető pakolások, de a kommentekben nagyon sok tippet találsz. Olvasgasd el:)

2010. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekem a Bactroban kenőcs vált be rá. Ha az nem szedi le, akkor a csiszolópapir segithet.
2010. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. aug. 4. 16:32
 6/13 anonim ***** válasza:

15:36 os xD Van az a finom körömpolírozó... én már azt is próbáltm xD

A Bactroban nagyon jó!

előtte használd ezt:

egy darab élesztőt összekevers egy pici tejjel és atrutsit rápakolod az arcodra. Vársz egy 15-20 percet és leszeded.

Ezután gőzölsz 5-10 percet ettől megnyílnap a pórusok és meleg szappanos vízzel alaposan megsikálod az arcad. Majd minden szappan maradékot lemosol meleg vízzel.

A végén jó hideg vízzel záros a pórusokat.

sőt... a timsó (álium-alumínium-szulfát) nagyon jó összehúzza a bőrt. Egy teáskanálnyit feloldasz 1 dl hidegvízben és áttörlöd vele a bőröd. Ha megszárad alaponan mosdd le tiszta vízzel!!!

És ha iszol csalánteát az is jó! Meg egy pici darabka élesztőt is ehetsz! Én még ezek után kiyomkodom egy aloe levél nedvét és belemaszírozom a bőrbe.

De hetente max 1x csináld! Gőzölni minden nap gőzölhetsz és naponta többször moss arcot szappannal! Ha nagyon szárítja abőröd akkor kenhetsz rá egy kis krémet.

Remélem segítettem.. nekem használ... a sok márkás sz@r nem ér semmit! mindent próbáltam, de a házi bevált :D 16/F

2010. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 5. 14:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)
2010. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

zineryt oldat!!!

nekem bevált. megvettük gyógyszertárban(mert bőrgyógyász írta fel), aznap este rögtön bekentem vele az arcom, és másnap reggelre, már szinte alig látszott valami. najó. teljesen még nem tűntek el akkor, de nagy volt a változás. én csak ajánlani tudom. barátnőmnek is van ilyen és ő is meg van elégedve vele.

remélem tudtam segíteni. :)

2010. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
köszi 00:07 es!!!:D Azt is kipróbálom xD De szerintem a clean&clear, garnier meg a hasonló pattanás elleni csodaszerek vagy nem hatnak vagy hatnak egy ideig, de utána 100 x roszabb a helyzet, szóval ha annyira nem súlyos használjátok az én praktikáimat ;) és amit a 07es ajánlott:P de a mentás gőzölés is nagyon jó! Vagy még a kávépakolás is felfrissíti a bőrt. Még vannak ilyen 5leteim ha érdekel:D remélem segíteni fog. Ja és azt lfelejtettem h minden nap egy borsónyi éléesztőt meg lehet enni és nem szívódik fel a koleszterin, mert bevonatot képez a gyomron... 16/F
2010. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!