Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan termék ami TÉNYLEG...

Van olyan termék ami TÉNYLEG leviszi a pattanást és eltünteti? Vagy ami otthon is el készítendő?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van a pattanásokból, csúnya a bőröm tőle... ki próbáltam már sok féle terméket de nem annyira váltak be... Segítsetek!
2010. aug. 3. 23:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen nagyon a sok válaszokat :)

én most a tojásfehérje pakolást tesztelem meg, egy kis paradicsom a végén :)

2010. aug. 6. 09:57
 12/13 A kérdező kommentje:
00:07-es ez a termék? [link]
2010. aug. 6. 09:59
 13/13 anonim válasza:
A Zynerit tényleg az egyik legjobb, de az leginkább aknéra ajánlott, és csak vényre kapható. Szappannal ne mosd az arcod, mert csak szárítja és azzal csak rontasz a helyzeten. Én most voltam bőrgyógyásznál, aki a Zynerit mellett ajánlotta a Bebé AKN STOP termékcsaládot, szintén gyógyszertárban kapható, de vény nélkül, illetve neten is megtudod venni. Ezek biztos sokkal jobbak, mint azok amiket boltban kapsz, de egy kicsit drágábbak is. Minden nap reggel és este mosd le az arcod mélytisztítóval, hidratáld (a kozmetikusom is állandóan ezt hajtogatja) és hetente 1x radírozd le, többször nem érdemes, mert a bőrödnek nincs ideje megújulni.
2011. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!