Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szép, nagyon tetszik,...

Nagyon szép, nagyon tetszik, bővebb lent. Hogy tudnám ezt elérni? Mégis mivel? PLS

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 3. 23:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem vagyunk tisztában a képességeiddel, nem tudhattuk, hogy megtudnád csinálni magadnak a sminket
2010. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha már írni tudok ;) olyan hülye nem lehetek...
2010. aug. 4. 21:47
 13/15 anonim ***** válasza:
nem mondta senki hogy hülye vagy csak tudod vannak olyan kérdések amibe a kérdező nem tudja pl tussal kihúzni a szemét vagy nem tudja ,hogy egy adott szemfestést vagy arcpirosítást ,hogy kezdjen el mert 1 vagy most kezdi el festeni magát 2 a fiús lányok körébe tartozik aki eddig csak 1 szemceruzát használt vagy szájfényt maximum tudod ez egy ANONIM OLDAL ha nem tűnt volna fel és ha nem tudsz értelmesen feltenni egy kérdést akkor az kétértelmű lesz mivel fogalma sincs itt senkinek arról ,hogy milyen képességekkel rendelkezel pl kézügyesség terén
2010. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ez nem válasz a kérdésemre...!

ez az egyik a másik.. első válaszoló után írtam hogy hajra vonatkozik, szal onnantól már lehetett tudni!!!

Nem kérdeztem hogy tudod kritikázni a kérdésem...mer az nem sűrűn izgat!

2010. aug. 4. 22:38
 15/15 anonim ***** válasza:

a póthaj sokat változtat a dolgon..sok frizura máshogy készíthető el póthajjal mint sajátodéval....póthajból annyit rakatsz fel amennyi jólesik neked és a pénztárcádnak,és az olyan sűrű is lesz, a saját hajadat nem erőszakolhatod meg h legyen sűrűbb, hogy ilyen sok nagy szép loknikat készíthess el vele...

de hajvasaló, vagy tényleg amit elöttem mondtak már, éjszakai hajfelcsavarás:D

2010. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!