Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kivasalom a hajam és szép...

Ha kivasalom a hajam és szép egyenes, akkor olyan lelapuló. Hogyan tudnám kicsit dúsabbnak hatni? De egyenes is maradjon.

Figyelt kérdés
A vasalás után hiába fújom be hajlakkal,úgy összeragad és nem szép.
2009. júl. 25. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vizes hajadra hajhab :D de minőségi :P
2009. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Garnier Hajtőemelő Sprayt használok, minden hajmosás után, törölközőszáraz hajamra fújom, meg a hajtövekre inkább, és tökre látszik, mert amikor nem használom, akkor lapos a hajam, de ezzel nem :) és én is vasalom.
2009. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

ahogy az előző válaszoló írta: hajtőemelő spray :)

avonból is lehet rendelni

2009. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:)kipróbálom őket.De még továbbra is szeretnék ötleteket kapni:)
2009. júl. 25. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem borzasztóan lelapuló hajam van, nálam laposabb, vékonyabb haja nincs senkinek, de komolyan.

Én ezt csinálom:

-hajszárítás előtt hajdúsító hajhabot teszek a hajamra

-úgy szárítom, hogy lehajtom a fejem, és növekedéssel ellentétes irányba szárítom

-(aztán ugye kivasalom, hogy szép egyenes, sima legyen)

-néha még száraz hajra is teszek egy kis hajhabot, aztán megvárom amíg egy kicsit megszárad (én sunsilk habot használok, nekem az nem szokott belekeményedni)

-a lapos részeken a tövénél tupírozom a hajamat, aztán befújom hajlakkal (a tövénél, ahol tupíroztam, utána az egész hajamat is) (Sunsilk Tökéletes tartás rózsaszínű hajlakkot használok)


Hát nekem ez segít. Mindenesetre a tupírozás elengedhetetlen, anélkül nem lesz dús.

19/L

2009. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó vagyok: Nekem ez a rózsaszínű Sunsilk hajlakk nem ragad egyáltalán, csak ajánlani tudom.

19/L

2009. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ja és a hajhabot természetesen a tövére teszem (vizesen meg szárazon is)
2009. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a hajhabot és hajlakkot egyszerre.És rájöttem,hogy úgy megtartja szpépen.Még most is elég egyenes,pedig már 2 nap eltelt.:)
2009. júl. 28. 16:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én csak a frufrumat szoktam megemelni, de ugy h teljesen felfelé vasalom..akkor nem lapul le, de nem tart 2napig az is tuti:)
2009. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha vékonyszálú a hajad, akkor semmiképp ne rakj rá habot/lakkot, mert nagyon könnyen bezsirosodik (kivéve ha szeretsz minden nap hajat mosni):D

amugy fontos azis hogy, hogy van levágva a hajad, mert ha a fejtetön hosszabb a haj, vagy egyhossz van vágva akkor könnyebben lapul, de még azt tudnám igy javasolni, hogy a fejtetön vágasd rövidebbre a hajad pl tépettebb forma, és ezekután mint az elözöekban is irták, nagyon fontos a tupir!!

2009. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!