Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a teendő, ha a fodrász...

Mi a teendő, ha a fodrász brutálisan elrontotta az ember haját? Nem arról beszélek, hogy szimplán nem tetszik utólag, meg nem áll jól, hanem amikor egyértelműen pocsék, egyenesen undorító hajat csinált.

Figyelt kérdés
Fiútesóm járt így, akinek eredetileg nagyon dús, picit hosszabb, enyhén hullámos haja van, és egy rövid, tépett fazont kért, vitt fényképet is. A fodrász erre alig hagyott neki hajat, jó, ha két centiset, elől meg kompletten megkopasztotta, három piszkosul vékony, csimbókba összezselézett frufruszerű akármit hagyott neki. Az egész nem is egyformára van levágva neki, olyan, mintha csak találomra belevagdosott volna a hajába. Most úgy néz ki, mintha egy rettenetesen kopaszodó valaki három hihetetlenül vékony, értelmetlenül hosszabbra hagyott tinccsel próbálná takargatni magát. Nem is a pénz a legnagyobb baj, nem egy vagyont fizetett ki szegény, hanem az, hogy mindenki hüledezik, a munkatársai, a barátai, a szülők, a rokonság, akárki látja, az mind elborzad, hogy olyan, mintha kopaszodna, és borzalmas. Viccen kívül én még ennyire elrontott, kifejezetten pocsék hajat senkinél nem láttam. Visszamenni ahhoz a pasihoz az életben nem akar már, ez a haj pedig annyira rövid és összevissza, hogy jelenleg csak teljesen leborotválni lehetne mindazt, ami maradt.

2020. aug. 4. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom mennyire tudok segíteni! De nekem derekamig érő gyönyörű hajamat úgy elrontotta a fodrász, hogy a fülemig le kellett vágni! Szerintem az lenne a jó ha teljesen levágná vagy meghagyni (és utána megnövesztené )közbe szedne vitamint és kenyné ricinusolajjal hátha az felgyorsítja a haj növekedését! Én is azt csinálom most hátha megnől! És most a rizs vizet próbálom még ki!
2020. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, és sajnálom, hogy te is így jártál! Uh, belegondolni is rossz, hogy derékig érő, gyönyörű hosszú hajat így elintéztek, hogy fülig le kellett vágni! Ez már kész csonkítás, én biztos, hogy mindenhol leértékelném azt a fodrászt, ehhez azért borzasztó kontárnak kell lenni...


A ricinusolajról sok jót olvastunk, feltétlen ki lesz próbálva! :) Sok sikert Neked is vele!

2020. aug. 4. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen köszönöm! Remélem tudtam segíteni! 😊
2020. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a rizsvízről pl. abszolút nem is tudtunk, utánanézünk mindenképp! :)
2020. aug. 4. 13:34
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Utoljára 11 éve voltam fodrásznál. Akkoriban divatos punkos tépett hajat akartam, erre felemásra megnyírta két gomba lépcsőnek. Soha többet, főleg, hogy az 5 centi az 30. Masszírozza a fejbőrét, sok gyümölcs evés.
2020. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jézus Mária, azért az se piskóta, 5 centi helyett 30. O.O Megértem, hogy nem mentél többé fodrászhoz, komolyan, némelyik mintha direkt b.szna ki az emberrel.
2020. aug. 4. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Velem nem fodult elő ilyesmi, de ha észreveszem, hogy nem jol csimálja, egy szo nélkül átülnék egy másik székbe, és megkérném a fodrászt, hozza helyre

amit még lehet.

2021. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!