Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom megszűntetni a...

Hogyan tudom megszűntetni a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja hogy tini vagyok és pár év múlva kinövöm de addig jó lenne kezdeni valamit a pattanásaimmal. Hogyan tudom elérni azt hogy kevesebb legyen vagy ne is legyen?

2020. aug. 5. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Folytonos kozmetikai kezelés (ki kell nyomni őket) egy egyszerű hidratálót használj csak. SEMMI MÁST!!!!!! Nekem így lett szebb a bőröm
2020. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a borgyogyasz segitett. Az elejen adta a kremeket meg folyadekokat, amiket kulsoleg kell hasznalni, de azok nem voltak jok, majd megkaptam a medinac nevu A vitamin tartalmu kapszulat es 3 honap alatt eltuntek a pattanasok. Mellekhatasa volt, hogy szaradtak a szemeim es az ajkam, de pozitivum volt, hogy heti egyszer eleg volt megmosnom a hajam,azelott ketnaponta mostam
2020. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A begyűlteket ki kell nyomni zsebkendővel, utána fertőtleníteni.

Ha erősen gyulladtak, akkor érdemes gyulladáscsökkentő, hidratáló krémeket használni.

Ha az a cél hogy a gyulladás lehúzódása mellett hegesedjen, akkor ajánlom figyelmedbe a teafa olajat!

De nagyon fontos, hogy csak nagyon keveset használj belőle, különben több kárt okoz mint elötte, de ha megfelelőek az arányok, csodákat művel.

Az arányok kb: 3 negyed bögre vízbe max. 4-5 csepp.

Mosd rendszeresen a bőröd, ne lógjon bele az arcodba a hajad!

2020. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben a cikkben jól le van rva, hogy mit lehet csinálni: [link]
2020. aug. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat
2020. aug. 9. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!