Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Friss elrontott balayage...

Friss elrontott balayage hajra lehet színezőt rakni másnap?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam fodrásznál és elrontották a balayageot és amellett hogy ronda sárga lett( szívás után nem festette be) még van egy ronda erős csík is benne, Schwarzkopf Palette Color Shampoo hajfesték 321 középszőke hajszínezővel akarnám befesteni, mert jókat olvastam róla és azért ilyen világosabbat, mert elvileg kicsit sötétebb lesz mint a dobozán, nekem meg világosbarna hajam van.

Fel kenhetem? vagy letörne a hajam? vagy zöld lenne?



2020. aug. 14. 13:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudtam előre hogy mennyi lesz, vidéki fodrász, ismerősöm haját szokta festeni onnan ismertem meg, neki tök szépen festi, bár neki az egészet festi
2020. aug. 14. 14:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Aki megcsinaltatta és elégedett, ők kivel csonaltattak? Nekem balayage van évek óta de most a frissítés nagyon el lett rontva, sajnos sok fodraszban csalódtam mar pedig nem keveset fizetek....Budapesten érdekelne jo hely ahol ki tudnak javitani a színt...
2020. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én most befestettem színezővel, de sajnos így se szép, sajnos meg kell várnom míg lenő, addig meg elfedni valahogy a problémát..de utána sose megyek fodrászhoz az is biztos
2020. aug. 16. 14:18
 14/14 A kérdező kommentje:
#12 remélem ki tudod javíttatni valahol és rendbe jön a hajad
2020. aug. 16. 14:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!