Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vala-kinek volt már valamien...

Vala-kinek volt már valamien baja a májával-veséjével-lépével stb?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy ide írom, de akárhányszor írtam az egészségbe, nem válaszoltak. Tudom, h hülye kérdés, de akinek volt már valamien baja ezekkel a zszerveivel, kérem írja le h mi, eltávolították e v mittom én nagyon széápen kérlek titeket. Előre is köszönöm :)
2010. aug. 4. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mamámnak kivették az egyik ilyen szervét. :(
2010. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh :S:S Az nem jó :S Rem nincs semmi baja
2010. aug. 4. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Vesémmel, A baloldalin veseplasztikát végeztek el 9 éves voltam. Bab alak helyett a befelé ívelő rész kifele "nyúlt" És elvolt hegesedve a "vezeték". A "kinövéssel" rendberakták a vezetéket.. Nem volt fincsi elhiheted..msot már 18 vagyok.
2010. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uhh :S Az nagyon nem jó... De szerencse nincs baj :)
2010. aug. 5. 07:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mononucleosis-om volt (vírusos tüszős mandulagyulladás) aminek következtében a lépem és a májam is meg volt nagyobbodva, de úgy 1 hónap alatt meggyógyultam és minden rendben lett:]
2010. aug. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!