Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajfestékről vélemények?

A fekete hajfestékről vélemények?

Figyelt kérdés
Egész életemben fekete hajat szerettem volna, csak mivel elég vékonyszálú hajam van nem nagyon mertem belemenni eddig. De mostmár nem bírom tovább, mert a szívem szakad meg, ha fekete hajat látok. Még sose volt festve a hajam. Érdekelne pár vélemény azoktól akiknek van tapasztalatuk benne. 21/L
2020. aug. 24. 02:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A feketét könnyen lehet festeni, akkor lehet gond, ha meg akarsz szabadulni tőle, mert leszedni nem egyszerű, az tényleg roncsolja a hajat.
2020. aug. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj fel valahol egy fekete parókát úgy, hogy nincs rajtad smink és természetes fénynél nézd meg milyen. Ha nem áll jól, akkor megmarad a hajad. Mert úgy van ahogy az 1. írta, nagyon nehéz tőle megszabadulni. Pláne, ha évekig festeted. A fekete a legkárosabb hajfesték.
2020. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is vékonyszálú a hajam és régen a natúr hajamat festettem feketére, mert ugyanígy megszakadt érte a szívem anno. :D A fekete festék önmagában semmi rosszat nem csinált a hajammal, bár a lenövés azért elég ronda tud lenni, a legkisebb is, mert ugye kontraszt az mindig lesz.

Aztán mikor meguntam, egy tortúra volt kiszedni, drága volt és káros.


Én nem ajánlom, szerintem csúnya a fekete haj és nagyon keveseknek áll jól, meg nehéz kiszedni.

2020. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintetek akinek ful fehér a bőre annak jól áll a fekete haj?

Mert én fehér bőrű vagyok.

2020. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Annyit tudnod kell a feketéről, hogy valamelyik összetevőjére érzékeny lehetsz, illetve a szervezeted túl tud töltődni belőle, aminek az eredménye rettenetes hajhullás lesz. Nálam is ez volt. Amikor elmentem leszedetni a színt és a hajhullásra panaszkodtam, akkor mondták a fodrászok, (Schwarzkopf Akadémia Budapesten) hogy bizony a feketénél gyakori ez a jelenség. Utána a saját fodrászom mondta, hogy minél sötétebb festéket használsz ebből a bizonyos összetevőből (nem emlékszem a nevére) több van benne. Nekem három barátnőm festi évek óta, nekik semmi problémájuk az ég világon.

Ráadásul 3 hétnél már látszik a lenövés (nekem alapból világos a hajam).

2020. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Full fehér a bőröm, 16 éves korom óta festem feketére a hajam, ammóniamentessel. Mindenki azt hitte, hogy sápasztani, öregíteni fog, de nem. Senki nem néz 32-nek, simán csak vagy 23 évesnek. Szerencsémre illik hozzám ez a hajszín. :)
2020. szept. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!