Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Berasztasodott a hajam...

SOS! Berasztasodott a hajam pothajammal mit kezdjek? (Hajhosszabbítás)

Figyelt kérdés
Mar 3.alkalommal hogy mikrogyűrűs hajhosszabbítást csináltattam. A jövőhet folyamánn fogjuk leszedni de látom, hogy nagyon csúnyán be van raaztasodva 1//masfél centi hosszba. Előzőleg sosem fordult elő ilyen.. Kérlek segítsetek semmiképp nem vagathatom le az egészsz hajamat.. Hogyan bontsam ki? Mit vegyek, tegyek rá? 🥺🥺🥺

2020. aug. 27. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd jövő héten a fodrász megoldja. Addig hagyjad békén!
2020. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak mikrogyűrűs póthajjal, ugyanígy berasztásodott de azóta találtam egy másféle póthajat ami sokkal egyszerűbb és nem kell vele aludnom ezért nem is kócolódik, szerintem érdemes lenne megnézni neked is! itt van a link:

[link]

2020. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rasztát ki lehet türelemmel bontani
2021. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!