Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lush szilàrd samponokról...

Lush szilàrd samponokról vélemények? Vagy bàrmi màs?

Figyelt kérdés

Fenékig érő festett fekete hajam van. A töve zsíros és könnyen korpásodik (ha nem direkt korpa elleni sampont hasznàlok) a vége szàraz. Ezt megoldom balzsamokkal, olajokkal. De sampont milliót próbáltam, nem talàlom az igazit. Némelyik zsíros hajra való sampon még rosszabbat is tett.

A Lush elég drága, de lehet megérné.

Tapasztalatok esetleg?

Létezik olyan sampon ami jó egyarànt zsíros és korpàs hajra is?


2020. aug. 28. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy pontosan melyik érdekelne, mert több szilard samponja is van a Lushnak. Én a New-t használom most, de nem lett a kedvencem mert kicsit hamarabb zsírosodik tőle a hajam mint a többi sampontól, pedig azok sem kifejezetten zsíros hajra valók. Ezen kívül még a Jason and the argan oilt használtam, de azt szerintem messziről kerüld el ha zsíros a hajad.

Korpásodás ellen elvileg a Soak and float jó, zsírosodásra pedig a Jumping juniper, ezeket én nem próbáltam, de krémmánián biztos találsz róluk véleményeket.

Amúgy nekem is zsíros és korpás a hajam, bár azért nem olyan extrém módon és eddig a Schauma Heavenly long hair samponja vált be a legjobban. Nem mondom, hogy csodát tesz, de megérhet egy próbát (ha még nem próbáltad).

2020. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem beváltak. A Godiva volt a kedvencem, de az sajnos megszűnt, így most a Soak and floatot használom. Korpásodásra és viszketés ellen nagyon jó, a zsírosodás ellen viszont nem annyira. Próbáltam erre a Jumping junipert is, nekem az nem működött igazán jól. Most vettem meg az egyik Lush alkalmazott tanácsára a Seaniket, jövő héten kezdem el használni, kíváncsi vagyok rá.
2020. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Korpàsodàsra igazàból bàrmelyik sajàt màrkás korpa elleni sampon jó volt nekem, nem nagyon korpàs csak épp, de a fekete hajon az is làtszik ugye.

A zsírosodàst kellene orvosolni, vagyis így együtt a kettőt.


Köszi a válaszokat, ki fogom próbálni őket.


Mellesleg utàlok hajat mosni.

2020. aug. 28. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!