Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Weet cukorgyanta tapasztalatok?

Weet cukorgyanta tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Erről a termékről lenne szó:

[link]


Évek óta kozmetikushoz járok cukorgyantával történő szőrtelenítésre, azonban a csajszi babát vár jelenleg. Egy kisvárosban élek, ahol tudtommal a kb két kozmetikus nem használ cukorgyantát, holott ragaszkodnék hozzá mert tényleg bevált.

Az érdekelne, bevált-e a fenti gyanta valakinek? Magával a procedúrával nincs problémám, le tudom magam gyantázni (még ha lassabban is, mint a kozmetikus), szőröm is eléggé gyenge. Kiszedi rendesen a szőrt?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. aug. 29. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ajánlani tudom a szőrt tökéletesen leszedte nekem pedig elég erős a szőrzetem

Pálcikával kend fel és folyósra melegítsd mert a kézmeleg nem szedi le

2020. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2020. aug. 29. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor en is ezt hasznaltam. Teljesen jol mukodik leszedi a szorszalakat. Viszont szerintem nagyon draga ar-ertek aranyban... ha utana is meg cukorgyantaval akaraz szorteleniteni sokkal jobban megeri ha magad csinalod. 1kg cukor, 1l-es citromle es viz kb 1000ft alatt kijon, ebbol boven 3-4 teljes szortelenites kijon. Spatulat meg patikaban adnak 5ft darabjaert....
2020. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Jó az íze!
2020. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!