Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a szilárd samponokkal?

Figyelt kérdés

Használtatok már? Ha igen, mennyire vált be, milyen márka volt? A Nature Box-szal szemezek, esetleg használta valaki?

Köszi előre is🤗🤗



2020. aug. 29. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En naturboxtol vettem meg a mandulasat. Eddig csak 3 mosason vagyok tul, szoval meg en is az elejen vagyok de amit eddig eszrevettem: egyreszt valamennyire szaritja a hajamat, ezert rogton hajmosas utan leitatom a hajamrol a vizet es rakenem a balzsamszeruseget (asszem kokusz olajas es nem kell kimosni a hajbol) ezzel egyutt csavarom torolkozove es hagyom szikkadni. Nekem eleg konnyen zsirosodo, vastag szalu de egyenes hajam van viszont miota hasznalom nem a 3. Napon jut eszembe hogy hajat kene mosni hanem inkabb a 4-5.-en. Illetve meg egy eve festettem ombrera a hajam es a festek nagyon kiszaritotta, ezert neha a szalak nagyon furcsa szogben "tortek meg" volt, hogy hurokszeruen gondorodott 1-1 szal,es ezert nagyon kobnyen alakult ki benne pici csomo. Mintha ezek a hajszalak is kisimultak volna, picit ugyab lelapult a hajam de sokkal kevesbe szenaboglya es sokkal selymesebb. Btw miutan szulfat es szilikon mentes ezert nagyon jo azoknak akiknek hullamos/gondor hajuk van.
2020. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha elfelejtek hajat mosni és 5 percem van csak akkor okés.

Rövid hajam van, ha zsíros, mint a zsírba mártott macska olyan 😂

Ez pár órára megoldja a problémát de ne túrj bele és ne izzadj meg ha sötét a hajad.


Hajszínhez illőt kell venni, mert egyébként mint akit beporoztak.

2020. aug. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es te véletlenül nem a száraz samponról beszélsz? Mert az teljesen más
2020. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig a Lush szilárd samponok közül a mézes jött be a legjobban, de mikor legutóbb néztem nem lehetett kapni sajnos már. Jelenleg a n.a.e. olivaolajos szilárd sampont használom, és szárazabb hajra el tudom képzelni, hogy jó lehet, de én legközelebb egy másikat fogok kipróbálni a márkától. Ja és akinek számít, ez alig és nehezen habzik. Legalábbis Lush szilárd samponokhoz képest.
2020. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!