Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás utáni furcsa érzés?

Borotválkozás utáni furcsa érzés?

Figyelt kérdés
Nagyon imádok borotválkozni, mert szeretem, hogy utána sima a bőröm és maga a folyamat is megnyugtató érzés. Csak egy dolog zavar, néhány órán át vagy néha egy napon keresztül is miután leborotválom a lábamat olyan furcsa, hideg érzése van a bőrömnek. Mintha valami olajossal vagy mézzel lenne bekenve, (pedig nincs). Akkor zavaró a leginkább, ha hozzáér valami ilyenkor a bőrömhöz, mindig attól tartok, hogy beleragad/hozzáragad a borotvált felülethez :S Semmilyen más szőrtelenítő eljárás után nem érzek ilyesmit, csak borotválkozás után. Másnak is van ilyen? Hogyan lehetne ezt enyhíteni? :S

2020. szept. 10. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Furcsa, mert borotválás után a legtöbb embernek rommá szárad a bőre.
2020. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is furcsa, nem tudom, mitől lehet az a ragacsos érzésed, amit mondasz. Én pont nemrég tértem vissza a borotvához, és kifejezetten élvezem, hogy ilyen egyszerűen megszabadulok a szőrtől (az epilálás kínszenvedés volt nekem). Én is tapasztalok ilyen hűvös érzést, amikor hozzáér a lábamhoz a nadrág vagy a szoknya, de szerintem az kellemes. :)
2020. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem azt tapasztalod, hogy sima a lábad és fura, ahogy hozzáér az anyag? Szóval, hogy pucibb a bőr, nem fogják fel a kis szőrszálak az érzékelést.
2021. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!