Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya szőrbenövédekkel...

Nagyon csúnya szőrbenövédekkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Cukorgyantát használok régebben a patronos gyantát használtam, gyantázás után 1-2nappal átmegyek borotvával a lábaimon emellett még ipl villanófényes gépet is használok és így is rengeteg szőrbenövés van a lábaimon.

Fekete szőrzetem van és egyszerűen emiatt nem tudok egy kisruhát vagy rövidnadrágot se felvenni mert nagyon csúnya a sok kis fekete pötty, van amelyik kidudorodik vagy ami befelé nő, sőt még a bőrön alá is benő és lászik a szőrszál alatta.

Mindig radírozok de az sem segít.

Kinyomkodni nem tudom mert nagyon sok és fáj, meg valamelyik kijön valamelyik meg nem.

Akinek hasonló problémája van vagy volt és esetleg segített neki valami krém vagy talált rá megoldást az léccii írja meg mert már nem bírom, nagyon szégyellem és idegesít.



2020. szept. 17. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először az jutott eszembe, hogy hétébe 2X radírozd, de ugye írtad, hogy az sem segít. (Nekem is hasonló a helyzet viszont a radírozással jobb lett). Kozmetikussal beszéltél a dologról? Esetleg ők jobban képben vannak az ilyen jellegű problémákkal. És tudom, hogy ez nem hasznos, de nagyon sok lányt ismerek, akik hasonló cipőben járnak, mint Te, szoval abszolút nem egy egyedi probléma. Tényleg talán egy kozmetikus véleménye lenne a leghasznosabb.
2020. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Hát én nemrég kezdtem arra rá állni, mert nekem is volt h nagyon sok volt és fogtam és ilyen rossmannban kapható bőrcsiszólóval(amit lábra használnak, kis kézi és fém recés, 1500ft asszem) nagyon finoman mert ugye azért bőrkeményedésre van kitalálva, picit megdörzsölöm több irányba. Így felszabadulnak a szőrszálak és utána lehet könnyebben eltávolítani.


(használtam szőrbenövés ellen is kenceficét de nem vált be :( )

2020. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Szárazon a szivacs dorzsi részével
2020. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tetran kenőcs csodákra képes, nekem a bikini vonalamnál bejött. Egy próbát megér, gyógyszertárban tudod beszerezni.
2020. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a kémiai hámlasztókra szavazok ezügyben is. Nem közvetlenül gyanta után, hanem amikor már picit megnyugodott a bőröd. Vannak egész testre való, enyhe hámlasztók. Ezek segítik a bőr felső rétegének hámlását, így csökkentik a szőrbenövéseket is.

A dörzsik, és hasonló mechanikai hámlasztók mikrosérüléseket okozhatnak, az irritáció pedig fokozhatja is a problémákat. Ezért jobb a sokkal kíméletesebb kémiai hámlasztás. Hatásában egyáltalán nem marad el, sőt.

2020. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat ki fogom próbálni remélem valamelyik beválik

Kémiai hámlasztóból melyiket ajánlod?:)

2020. szept. 18. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!