Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igénytelen vagy csúnya lenne...

Igénytelen vagy csúnya lenne a hosszú haj?

Figyelt kérdés

Hosszú, fokozatos, fenék alá érő hajam van. Igaz, hogy egy ennyire hosszú hajnak megvan a maga hátránya is, én viszont szeretem. A környezetemben többen mondják, hogy ez már nem szép, igénytelen és hogy vágassak belőle, mert akkor az utcán is kevesebben fognak megbánulni vagy leszólítani a hajam miatt. Nektek mi erről a véleményetek?

Én úgy gondolom, hogy igénytelennek egyáltalán nem mondható a hajam, mert ápolt, fényes és nem töredezett.



2020. szept. 17. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem igénytelen! Nekem is fenékig érő hajam van. Én évente egyszer járok fodrászhoz kb. Gyorsan is nő és a körmöm is , ez genetika. Mindig megjegyzik , hogy azóta sokat nőtt a hajam mióta utoljára találkoztam vkikkel xd. Gimis koromban is nagyon hosszú volt és egy random néni az utcán azt mondta h milyen szép hosszú:D . Most picit elvan törve a vége(festés miatt, korábban sose festettem) de tervezek fodrászhoz menni, picit vágatni belőle és újra növeszteni.

(ráadásul a páromnak is bejön a hosszú haj :))

Kollegámnak még ennél is hosszabb haja van és ő se igénytelen, fiatal nő és csinosan öltözködik.

2020. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem sem szép, ami ennyire hosszú. Legalább derékig, de inkább derék fölé levágatnám.
2020. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Lehet. Ennyire hosszú tényleg sokakon nagyon fura, mert általában olyan ősemberes :) A te hajad ettől még lehet szép, azt nyilván nem láttam :)

De úgy általában nekem is inkább a derékig érő tetszik.

2020. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A mindenhol egyforma hosszúságú haj, ami fenékig ér, nekem sem tetszik. Nekem V alakúra van vágva és a legvége az, ami fenék alá ér. Holnap megyek fodrászhoz és szerintem csak a V forma megújítását fogom kérni, a hosszából most nem vágatok, mert szerintem megbánnám. Ha pedig meggondolom magam, bármikor visszamehetek, hogy a hosszából is vágassak.
2020. szept. 17. 10:22
 5/14 Miss Endzsi ***** válasza:
52%
Azért nem olyan esztétikus, mert szebb, ha nem takarja el a feneket, az összekötést derék és popsi között.
2020. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
4: Nyilván nem kell levágatni mások miatt, ha neked így tetszik. De nem is tragédia. Főleg, ha csak kicsit vágatnál belőle, nem rövidre, hanem derékig, az is tök hosszú. Úgyis visszanő. Szóval nem tudom, mit lehet rajta megbánni.
2020. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Én sem értem. Kikérted a tanácsunkat, mindenki leírta, hogy rövidebb jobb lenne. Ha derékig levágatod, azon mit lehet megbánni? Tényleg nem lenne legalább igénytelen.

Egyébként a haj vékonyodik, ha te nem is látod a tiéden, hidd el, az évi 1 hajvágás nem elég neki. 3-4 havonta ajánlott az aljából vágatni.

2020. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

HAHAHAHA IRIGYEK

Mert akinek rövid, az hosszút akar, akinek göndör az egyeneset, akinek egyenes az hullámosat.

Ha ápolod nem igénytelen. A töredezést persze le kell vágni, mert akkor a hajad nem nő igazából és a "halott" részeibe próbál táplálékot juttatni, de gondolom ezt már hallottad sokszor. Amúgy egyik barátnőmnek is fenékig érő haja van/volt és szerintem gyönyörű. Én is növesztem és csak a töredezést vágom le ha már nagyon gáz.

2020. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 jpeter1 ***** válasza:
55%
A páromnak jóval térd alá érő haja van. Dús és egészséges. Az alja teljesen egyenesre van vágva. Nagyon szép.
2020. szept. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
Nekem se tetszik az ennyire hosszú haj, igazából mindig az jut eszembe, hogyha rájön a hasmars tuti lefossa a haját :'D de ha neked ez tetszik, ne hallgass másra, te fejeden van
2020. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!