Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik vonzóbb szerintetek ?

NosHU kérdése:

Melyik vonzóbb szerintetek ?

Figyelt kérdés

-Rövid szakáll

-Hosszú szakáll

-Borosta

-Teljesen borotvált


Csajok válaszát várom elsősorban.

Nem a tizenéves korosztályt szeretném hallgatni. 20+ inkább.

Nektek, csajok ! Melyik jön be ?



2020. szept. 17. 23:51
1 2
 1/17 anonim válasza:

Tessék:


[link]

2020. szept. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A hosszu szakall nem. A tobbi ok. 33n
2020. szept. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az első 3 leginkább 23N
2020. szept. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja nekem is, mint az elsőnek ☺️26/N
2020. szept. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, istenem! Ti férfiak megérthetnétek végre már, hogy ezt nem lehet így megmondani. Attól függ kinek mi áll jól.
2020. szept. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5/5-ös. Úgy gondolom egy férfinek semmi esetre sem áll jól a Borotvált arc. Egyáltalán nem férfias a "baba arc".
2020. szept. 18. 09:06
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én megcáfollak, kifejezetten a borotvált arcot preferálom. Számomra semmilyen arcszőrzet nem vonzó egy férfin. Még nagy karbantartással azt tudnám mondani messziről, hogy 1-2-nek jól áll, de sose tudnék egy szőrös férfihoz hozzáérni (még a baráti köszönő puszikat sem szívesen tűröm el szakállas/borostás férfiaktól, ezért igyekszem is kerülni). Annál pedig nincs is nevetségesebb, mikor valakinek foltosan nő, ápolatlan. Ha nem tudja karbantartani, formára, hosszra nyírni magának, vagy egyenletesen növeszteni, akkor mindenképp inkább vágja le teljesen. Meg akkor is, ha olyan nőre vágyik, mint én, mert bár nekem van vőlegényem, de elég sok ismerősöm hasonlóan nem preferálja ezt a mostani szőrös férfi divatot. Egy karakteres, markáns arc, pedig szőrrel, és szőr nélkül is férfias lesz.

29/n

2020. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Borosta
2020. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#7-hez szólnék. " Egy karakteres markáns arc szőrrel és nélküle is férfias" Erről csak annyit hogy szőr nélkül kevésbé. De hát kinek a pap, kinek a papné... Remélem a pasid azért nem kényszeríted gyantáztatásra..
2020. szept. 18. 10:44
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jól áll de távolabb áll a férfitől :D
2020. szept. 18. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!