Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hete felkoltoztem Budapest...

Nikoláj Gyeprefos kérdése:

Egy hete felkoltoztem Budapestre munka miatt. A masodik itt toltott napom utan mindennap 3-4pattanas jon ki az arcomon. Meg vagyok rwmulve, mitol lehet ez? Es mit tudnek ellene csinalni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Tudni kell rolam hogy fenyevente egyszer jon ki pattanas az arcomon akkor sem egyik naprol a masikra hanem kis ideig csak egy piros folt. Segitsetek 🥺🥺

2020. szept. 25. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Stressz?Nem lehet,hogy most kicsit több stressz ért a változások miatt? Próbálj meg most kifejezetten odafigyelni az arcod ápolására.
2020. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát tuti nem Budapest a ludas :D ha mély, kinyomhattalan pattanások, akkor annak belső oka lesz...nőgyógyászati probléma, pajzsmirigy, gyulladás a szervezetben stb....
2020. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas itt a levegőminőség, könnyen lehet, hogy ezért jöttek ki a pattanásaid. A hajad is állandóan bűzleni fog a szmog miatt.
2020. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves masodik, nem irtam hogy Budapest a ludas, szimplan leirtam hogy mihez kotheto a dolog, en is a levego minosegre tippeltem.

Ja es nem is mely kinyomhatatlanok

Hanem reggelre kojon de mar feher kinyomhato allapotban :D

A tobbieknek koszonom.♥️

2020. szept. 26. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az új munka. Étterem?

Esetleg ettél vmi olyat? Új kozmetikum /tusfürdő/mosószer stb?

2020. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kozlekedesben dolgozom, nem er semmi karos hatas munka kozben, irodaban vagyok. Fozni magamnak fozok ugy ahogyan eddig kozmetikumot minden mast ugyan azt hasznalom amit eddig.
2020. szept. 26. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg a stressz az oka, azert egy koltozes es uj munkahely kulon-kulon is kemeny, de egyszerre meginkabb.
2020. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Imadom a neved 😂

A levezetetlen stressz miatt van.


[link]

2020. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!