Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti ha közvetlenül...

Lányok! Ti ha közvetlenül suli/munka után mentek edzeni, lemossatok a sminket?

Figyelt kérdés
Ha délelőtt edzek, akkor nem probléma, nem sminkelek, max edzés után. Amúgy nem viselek sok sminket, alapozó, korrektort szoktam a borhibak elfedésére.
2019. márc. 5. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én suliba vagyok 2:15ig utanna megyek edzesre 4:30 ig de nem nem szoktam lemosni.. (+en eleg onbizalomhianyos vagyok,úgyhogy egyrészt ezert) + utanna rögtön megyek busszal haza
2019. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Igen mindig le szoktam mert ha nem teszem, egy ket het alatt szép kis mitesszeres, gyulladt pattanasos és kizsírosodott bőrt kapok. Nem is egészséges ha rajta hagyod ha csak belegondolsz, eltömíti a pórusokat amik izzadas alatt edzés közben még jobban keveredik a jó kis kosz maradvanyokkal es tele lesz a bőröd egy izzadt alapozós pattanásokozóval. Soha ne edzz sminkben. Egy tartós festékkel befestett szemöldök oké és szerintem eleg is az edzőterembe, legalábbis nekem
2019. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én munkahelyre sem sminkelek, de ha sminkelnék, akkor lemosnám.
2019. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Mindig este megyek edzeni, úgyhogy van egy kis csomag erre rendszeresített sminklemosókendő a sporttáskámban amit nem szedek ki soha.

Szerintem kényelmetlen sminkben edzeni, leizzadom, undorító érzés, összekenem a törülközőmet, nem jó a bőrömnek.

Aztán otthon persze lemosom rendesen, hogy a vízálló spirál és tus maradéka is biztos lejöjjön.

2019. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Nem, ha munkából megyek akkor az úgy van hogy egyenesen oda, nem állok le közte sminket mosni. Torna után ha hazaérek, úgyis az első a fürdés és a sminklemosás.
2019. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha csak edzeni megyek aznap, akkor is teszek fel minimal sminket. Es senkinek semmi koze hozza.
2019. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lemosom. Spirált nem, pillám nem izzad 😃, de alapozót leszedem.
2019. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én az alapozóra gondoltam a kérdésemben, köszi a válaszokat!
2019. márc. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!