Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Békés megyében kit ajánlanátok...

Békés megyében kit ajánlanátok,mint jó bőrgyógyász?

Figyelt kérdés

Először is: most 17 éves vagyok.

11-12 éves korom óta vagyok pattanásos, ami nálam elég erős gyulladt bőrrel jár. Sok mindent kipróbáltam már rá, de hosszú távon egyik sem segített.Voltam már kozmetikusnál nagy kezelésen többször is,de az utolsó 2 alkalomnál annyira fájt minden a gyulladások miatt, hogy 5 percnél sem bírtam tovább a nyomkodásos részt. Bőrgyógyásznál is voltam, kaptam gyulladáscsökkentő gyógyszert,amit 1 éven keresztül szedtem folyamatosan, de hatása nem volt. Kaptam krémet is, éjszakára és nappalra is, kitartóan használtam őket, de ezek sem segítettek. Új bőrgyógyászt keresnék, hátha ő mást ajánl, vagy (amit a kozmetikusom mondott) csináltat velem egy allergia tesztet,hogy mi okozhatja a problémám.

Magán bőrgyógyászt is meghallgatnék, nekem már bármi jöhet, csak valaki segítsen ezen.



2020. szept. 26. 09:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!